Морський бій на гроші

Зміст

  • Гра морський бій онлайн на гроші
    • Морський бій на гроші від Igrolan

В дитинстві у всіх була улюблена гра і якщо зараз у дітей улюбленими стають комп’ютерні ігри, то раніше це були різні настільні ігри.


Однією з ігор, в яку кожен грав є морський бій. Навіть зараз багато хто в неї грати, але якщо поставити гроші на перемогу, стає в рази цікавіше.

Морський бій на гроші тепер можна грати через інтернет. Є спеціальні сайти, де доступна ця гра з реальними опонентами. У цій статті ми розповімо, де ви зможете пограти в морський бій на гроші. Не обов’язково ставити сотні і тисячі рублів, можна грати заради задоволення на 1-5 рублів.

Гра морський бій онлайн на гроші

Щоб пограти в морський бій на гроші, реєструйтеся на самому популярному сервісі з азартними іграми – Ігрунов. Цим проектом користується 4.55 млн. людей і працює він вже більше 10 років.

За реєстрацію видається бонус, на нього ви можете пограти в інші азартні ігри. Для гри в морський бій потрібно зробити хоча б невеликий депозит, а також пройти верифікацію облікового запису.
Після виконання всіх вимог ви зможете вибрати ставку, розставити свої кораблі і чекати противника:

Можна робити ставки в різних валютах і як бачите, максимальна ставка – 500 рублів. Гра проводиться з іншими реальними гравцями, а якщо не хочеться чекати, можна пограти з ботом. Все дуже просто, а максимальний виграш – це подвоєна максимальна ставка – 10% комісія системи.

Морський бій на гроші від Igrolan

Якщо вам не хочеться довго проходити верифікацію, і ви хочете якомога швидше почати грати на реальні гроші, використовуйте цей проект. Тут теж є морський бій, де гра проводиться між реальними користувачами:

Після поповнення балансу, переходите до гри і розставляєте свої кораблі на спеціальному полі. Під ним знаходиться рядок, де потрібно вказати обсяг ставки. Коли натиснете «Створити», ваша гра відкриється для інших користувачів і доведеться трохи почекати, поки хто-небудь до вас підключиться.

Якщо вас зацікавив морський бій на гроші, то цілком можливо, що вам буде цікаво пограти на реальні гроші в нарди, дурня або шашки.

Настільні ігри онлайн пропонуються не тільки цими сервісами, а якщо вам подобається така розвага, реєструйтеся на сайті Azartino, там теж є кілька цікавих ігор з простими правилами.