Сервіс Kwork – нове покоління фріланса

Зміст

 • Як працює Kwork?
  • Які послуги може запропонувати новачок?
  • Як почати заробляти на Kwork?

Ніша фріланса швидко розвивається, попит на послуги професіоналів постійно зростає, а також в мережі з’являється все більше проектів, що потребує залучення помічників.


Бізнесмени не встигають виконувати всі необхідні дії, тому шукають інших людей, готових попрацювати за гроші.

Сервіс Kwork – нове покоління фріланса, де кожному виконавцю платять по 400 рублів. Тут ви можете додати свою послугу і дочекатися, поки вам надійде замовлення.

Працює система майже рік і за цей час в ній зареєструвалося безліч замовників, тому пропозиції надходять постійно.

Як працює Kwork?

Зроблено все так, щоб навіть новачки в усьому розібралися. Це біржа фріланса, де клієнти віддають фіксовану плату 500 рублів за надані послуги.

Чому тоді ми спочатку вказали, що фрілансер отримує 400 рублів? Решта 100 рублів, це комісія сервісу.

Зараз тут пропонується безліч різних послуг. Досвідчені професіонали пропонують допомогу в розкручуванні каналів, оптимізації сайтів, розробці елементів дизайну та багато іншого. Можливо, вам теж знадобляться послуги:

Послуги найрізноманітніші, але плата фіксована. Вам потрібно придумати, чим би ви могли допомогти іншим людям, але враховувати, що платять 400 рублів.

Тому правильно вибирайте обсяг роботи. Приміром, якщо це створення відео, то за один ролик можна взяти оплату. А якщо ви готові роЗміст ити оголошення на дошках, краще вказати більшу кількість.

Звичайно, за обсягом замовлень і клієнтів сайт Kwork не зрівняється з біржею Weblancer. Тим не менш у нього є свої переваги – це проста і безкоштовна реєстрація, можливість створити скільки завгодно кворков (послуг) і зручний інтерфейс.

Які послуги може запропонувати новачок?

Навіть якщо ви не професійний оптимізатор або майстер з іншої області, на Kwork ви точно зможете знайти клієнта. Є багато рутинної роботи, яка гранично проста, але віднімає купу часу.

Хочете спробувати, але не знаєте, який кворк створити? Ось декілька варіантів:

 • перевірка текстів з сайту на помилки;
 • написання коментарів;
 • розміщення посилань у групах соц. мереж;
 • розкрутка акаунтів в соц. мережах;
 • написання текстів складної тематики;
 • запис видеоотзыва про товар або послугу;
 • спілкування з клієнтами по телефону;
 • придумаю слоган або назва компанії;
 • зареєструю поштові скриньки;
 • розшифрую аудіо/відео в текст;
 • модерація спільнот в соціальних мережах.

Без серйозних навиків займатися такою роботою цілком реально. Платити вам будуть фіксовані 400 рублів, але вам буде потрібно виконувати зазначений в кворке обсяг роботи.

Якщо це розміщення 20 посилань в коментарях блогів, то їх повинно бути саме стільки. Адміністрація стежить за чесністю клієнтів з обох сторін.

Як почати заробляти на Kwork?

Спочатку проходите звичайну реєстрацію і підтверджуйте Email. Після цього заповнюйте профіль, там же вказуйте гаманець Вебмані, тільки на нього можна отримувати виплати. Якщо у вас його немає, реєструйте Webmoney, це займає кілька хвилин.

Потім вам потрібно увійти в особистий кабінет і створити кворк (сторінку з вашими послугами):

Відкриється сторінка, де вам буде потрібно вказати повну інформацію про послугу, що надається. Суму змінити не вийде, категорію необхідно вибирати правильно, а опис потрібно написати не менш, ніж на 100 символів:

Тут потрібно зазначити, яка інформація вам знадобиться від покупця. Це можуть бути дані про компанії, посилання на сайт, якісь побажання, розміри банерів і так далі.

У тегах вказуйте популярні слова, пов’язані з вашими послугами, щоб їх було легше знайти. Також вибирайте правильний термін виконання, щоб не зірвати терміни:

Заключний крок створення Кворка – це завантаження логотипу і додаткових зображень. У списку зображень ви можете натиснути «Вибрати» і додати будь-яку картинку.

Краще використовувати приклади своїх робіт, вони потім будуть відображатися в списку послуг. Якщо послуга пов’язана з відео, додавайте ролик:

Це всі необхідні дії для створення сторінки з послугами. Тепер залишається чекати, поки хто-небудь з клієнтів вийде на зв’язок. Він напише вам, і ви зможете обговорити всі деталі замовлення.

Після виконання роботи, потрібно дочекатися перевірки, тільки після неї переводяться гроші:

Є багато успішних фрілансерів, які на Kwork заробляють пристойні гроші. Подумайте самі, створивши кворк з написання якої-небудь статті, скільки замовлень ви зможете виконати? Навіть якщо написати всього 3 тексту, ваш дохід становитиме 1200 рублів, а це непогана сума.

Сторінки з послугами фрілансерів виглядають так:

Як бачите, тут відображається детальна інформація, оцінки, дані про виконавця і кількість виконаних ним замовлень.

Зверніть увагу, ми не випадково вибрали даний приклад. Цей фрілансер на сайті з січня 2016 року і за цей час він вже виконав 108 замовлень. Отже, загальний дохід склав 43200 рублів.

Якщо ви готові виконувати різні замовлення і шукайте клієнтів, використовуйте кращі біржі фрілансу.

Знайти роботу в інтернеті з Kwork ще простіше і багато хто цим вже скористались. Обсяг прибутку постійно стрибає, але щоб виправити це, ви можете додати відразу кілька кворков і обробляти заявки за різними напрямками. Не лінуйтеся, додайте послуги прямо зараз, раптом хто-небудь зацікавлений вашої допомоги.