Недорогі прогони сайтів з Feedsite

Зміст

  • Де замовити прогони сайтів?
    • Скільки це все коштує?
      • Партнерська програма Feedsite

Просування сайтів, є однією з найбільш затребуваних послуг на сьогоднішній день.


Величезна кількість користувачів звертаються в різні компанії, щоб їх проекти піднялися вище в результатах пошуку Яндекса і Google. Сьогодні ми розповімо вам про один із якісних сервісів, де можна за невеликі гроші замовити ефективні прогони.

Недорогі прогони сайтів з Feedsite, це відмінна можливість збільшити посилальну масу свого майданчика, при цьому використовуючи потрібні анкор. У штаті цієї компанії працює ціла команда професіоналів, а їх бази ресурсів для прогонів часто оновлюються і очищаються від неякісних донорів.

Де замовити прогони сайтів?

Сервіс Feedsite пропонує кілька видів прогонів:

  • прогони по каталогах статей;
  • прогони по профілям (база трастових ресурсів);
  • прогони по форумах;
  • прогони по профілям (майданчики на движку DLE).

Також передбачені комплексні пакети, за допомогою яких ви зможете замовити відразу кілька видів послуг.

Скільки це все коштує?

Точну ціну назвати неможливо, так як при оформленні замовлення ви самі будете вибирати обсяг роботи, який буде проведений для вашої майданчики. Приміром, за 1500 посилань з зарубіжних форумів потрібно заплатити близько 25$:

заказать прогон сайта

В залежності від обраного типу послуги, ціни будуть змінюватися, а ви навіть без реєстрації в системі можете з ними ознайомитися.

Бази для прогонів збираються не тільки вручну співробітниками компанії, але і купуються у найпопулярніших продавців даного виду товару. Наприклад, придбавались такі популярні бази як BiZ_Base, Base PR, Base2z_RUS і так далі. Всього за 25 днів ви зможете оцінити результати роботи співробітників Feedsite, незалежно від обраного виду прогону.

Партнерська програма Feedsite

Дуже вигідні умови партнерської програми цієї системи приваблюють багатьох вебмастерів. Запрошуючи нових користувачів в систему, можна отримувати 10% не тільки від витрачених ними коштів, але і від зароблених на партнерці грошей.

Гроші можна буде витратити всередині системи на прогони для своїх майданчиків або вивести на WMZ гаманець, коли наберете 20$.

В цілому, це відмінна система, яка працює з 2011 року і зібрала безліч позитивних відгуків. Навіть якщо ви новачок, вам буде легко зробити замовлення послуги, а професіонали виконають всю необхідну вам роботу.