Нова система виплат на Wmmail

Якісні великі проекти постійно розвиваються, а кликовые спонсори не виняток.


Поштовик Wmmail не перестає радувати своїх користувачів. Останнім часом адміністрація всерйоз взялася за переробку способів виведення і додала відразу кілька нових можливостей.

Нова система виплат на Wmmail зібрала тільки позитивні відгуки, ще б, користувачі сайту мріяли, щоб можна було переказувати кошти не лише через Webmoney.

Нещодавно ми розповідали про висновок на Payeer в Wmmail, але кількість способів було вирішено розширити, так і з’явилися нові умови.

Wmmail розширює способи виведення

Останнім часом з’явилося багато цікавих новин на даному сайті. Інформацію повинен засвоїти кожен користувач.

Щоб це було максимально зручно, ми розділили її на декілька частин:

 • Висновок на Яндекс.Гроші з Wmmail. Була додана ще одна платіжна система, для виведення коштів необхідно вказати гаманець в особистому кабінеті. Умови переведення залишаються колишніми, а долари з балансу обмінюються за актуальним курсом ЦБ РФ.

  Гроші з цієї платіжки (як і з інших), при поповненні, зараховуються на основний баланс, але перевести їх можна тільки на гаманець в Яндексі.

 • Висновок на телефон з Wmmail. Це кращий спосіб виведення для всіх новачків. Доступно поповнення балансу телефону тільки для номерів з Росії.
 • Спочатку потрібно прив’язка номери. Комісія почтовиком не стягується, але оператор може її зняти. Білайн і МТС віднімають по 3 рубля, і Мегафон, Теле2 комісію не беруть. Будьте уважні при прив’язці, змінити номер телефону неможливо.

 • Роздільний баланс. Заборонено обмінювати віртуальні валюти, тому адміністрація об’єднала баланс для користувачів, але він все одно роздільний. При виведенні на різні платіжки, доступна сума може відрізнятися.

  Наприклад, якщо ви вносили 1$ через Payeer і заробили 2$ в системі, можна буде вивести 2$ на кожну платіжку, а останній долар перевести назад на Payeer.

 • Обмеження щодо висновку. Як і раніше діє система автоматичних виплат, сума залежить від того, який у вас рейтинг і тип атестата.
  Крім цього, висновок на платіжки (крім Webmoney) обмежений за рейтингом. З підтвердженим WMID потрібно набрати 10 рейтингу, без підтвердження потрібно 20 рейтингу (можна вивести від 20 центів до 1$).
 • Затримка виведення з Wmmail. Щоб підвищити безпеку користувачів, адміністрація заморожує кошти на 5 днів. Наприклад, якщо ви виконаєте завдання, то зможете зняти гроші тільки через 5 днів після їх зарахування.
  Зроблено це для захисту від шахраїв. Випадки злому профілів не поодинокі, а за відведений час можна встигнути подати скаргу.
 • Адміністрація запевняє, що всілякі обмеження є тимчасовими і в найближчому майбутньому вони постараються їх забрати (частково).

  Найголовніше, що способи виведення незалежні і кожним з них можна користуватися для автовыплат раз в 24 години. Також приємно пораділи рекламодавці, адже тепер вони можуть вивести не витрачені гроші.

  Дізнайся, як підвищити активність рефералів на Wmmail і заробити на партнерській програмі ще більше.

  Добре, що настільки великі проекти не забувають про своїх користувачів, тим більше Wmmail є лідером серед російськомовних поштовиків. В майбутньому точно будуть додані і інші методи виведення, а функціонал продовжать розширювати.