Заробіток на Gold-promo

Зміст

  • Проста робота в інтернеті з Gold-promo
    • Виведення грошей з Gold-promo

Трохи більше півроку тому був запущений новий кликовый спонсор, який вже набрав майже 25 тисяч користувачів і виплатив 97 000 рублів. Називається цей сервіс Gold-promo, а його учасником можете стати і ви.


Крім того, що Gold-promo пропонує легку роботу з вільним графіком, користувачам пропонується кілька варіантів заробітку, автоматичні виплати, відсутність мінімальної суми для виводу, а також 3х рівнева реферальная система.

Проста робота в інтернеті з Gold-promo

Що потрібно, щоб почати заробляти на цьому сайті? Досить пройти реєстрацію (в один крок):

Вказали необхідні дані і натиснули «Готово», після цього вам сгенерируется пароль і пін-код, який потрібен для підтвердження транзакцій. Обов’язково запишіть ці дані, вони вам знадобляться в майбутньому.

Варіанти заробітку на цьому поштовику не відрізняються від тих, які присутні на аналогічних системах. Серфінг сайтів, читання листів, проходження тестів та виконання завдань – все це ви зможете заробляти гроші. Якщо ви вперше реєструєтеся в системі активної реклами, вам варто детальніше ознайомитись з цими інструментами заробітку.

1. Серфінг сайтів і читання листів.
Цей спосіб заробітку найпростіший, при його використанні від вас вимагається перехід на сайт рекламодавця. Перейшовши в один з цих розділів, вам буде представлений список рекламованих сайтів:

Досить натиснути на назву одного з рядків цього списку, щоб перейти до перегляду сайту. Перегляд сайту буде тривати 15-60 секунд, після цього ви отримаєте гроші.

2. Проходження тестів.
У розділі тестів ви також отримаєте список доступних тестів для виконання. Суть роботи полягає у пошуку відповідей на запитання, з допомогою певного ресурсу, ось приклад тесту для наочного прикладу:

Як бачите, питання дуже прості, найголовніше це виконати вимоги рекламодавця, в нашому прикладі – це необхідність виконати переходи по рекламі на сайті.

3. Виконання завдань.
Зараз на сайті Gold-promo доступно 332 завдання, а виконання кожного з них може принести вам прибуток. Що за завдання? Це вимоги перейти на сайт, пройти реєстрацію, залишити відгук і багато іншого:

У прикладі ви можете бачити кілька завдань з різних категорій. Зверніть увагу, подивитися відео на YouTube набагато простіше, ніж пройти реєстрацію або стати рефералом іншого користувача, тому вартість виконання в кілька разів нижче.

Щоб отримувати від сайту Gold-promo пасивну прибуток, вам буде потрібно запросити в систему інших користувачів. Зробити це не складно, в основному меню необхідно вибрати пункт «Запросити рефералів» і після цього буде представлена партнерська посилання:

Щоб система визначала, що саме ви запросили нового учасника, він повинен зареєструватися за посиланням, яка розташована в представленому на скріншоті розділі.

Виведення грошей з Gold-promo

В особистих даних знаходиться декілька полів для зазначення номерів рахунки з різних платіжних систем:

Вказавши їх, ви зможете виводити гроші на свої гаманці. Нагадаємо, що виплати миттєві, а мінімальна сума становить всього 1 рубль.

Розвивається і молодий ресурс поступово стає все більш популярним, а поки він не набрав серйозних обертів, у вас є реальна можливість запросити в нього велику кількість рефералів.