Поповнення на Wmmail через Payeer

Жоден кликовый спонсор не зрівняється з Wmmail за популярністю, так як цей поштовик пропонує самий широкий функціонал, високі винагороди для виконавців і постійно модернізується.


Адміністрація робить все, щоб користувачам було зручно працювати на сайті або запускати рекламу (завдання).

Поповнення на Wmmail через Payeer – це чергове оновлення сайту, яка точно стане в нагоді рекламодавцям.

Раніше, щоб внести гроші на рахунок, доводилося користуватися тільки Webmoney або обмінником Roboxchange.com а тепер можна за пару хвилин перевести гроші навіть з карти Ощадбанку.

Як поповнити баланс на Wmmail з Payeer?

Всім читачам нашого блогу ми настійно рекомендуємо створити Payeer гаманець, так як дана платіжна система зараз набирає популярність, до неї підключаються багато сервіси і з її допомогою зручно керувати електронною комерцією.

Щоб у вас не виникло проблем при поповненні балансу, ми склали інструкцію:

  • Близько аватарки вашого профілю на Wmmail, потрібно натиснути «Ввести гроші» і після цього ввести бажану суму:
  • Коли відкриється нова сторінка, прокручуйте її в самий низ, щоб вибрати поповнення через Payeer:
  • На рахунку Payeer можуть перебувати долари, рублі і інша валюта, тому на наступному кроці вам буде потрібно вибрати один з варіантів:
  • Натиснувши на одну з кнопок, ви прямуєте на сайт Payeer, де потрібно вибрати спосіб оплати (або сплатити рахунок з гаманця):
  • Для прикладу, ми вибрали карту Ощадбанку, залишається тільки вказати Email і натиснути підтвердити, щоб потім зайти в Ощадбанк онлайн і підтвердити переказ:
  • Все дуже просто, а найголовніше, що комісія мінімальна. Тепер рекламодавці можуть поповнювати баланс ще більшою кількістю способів, а все що для цього потрібно відкрити рахунок в системі Payeer.

    Зверніть увагу, що при поповненні з Payeer, кошти переводяться в монети Wmmail. Їх не можна буде вивести, але можна буде витратити на рекламу, рефералів та інші послуги.

    Кликовый спонсор Wmmail – це ідеальне місце для заробітку новачкам і ефективний інструмент у руках досвідченого рекламодавця. Тільки тут можна замовити відвідувачів сайту від 1.5$ за 1000 унікальних переходів. Звичайно, це накрутка, але й вона іноді знадобиться.