Відкрий свій бізнес на Monoplay

Навряд чи хтось відмовився б від пасивного прибутку зі свого ларька, хімчистки або будь-якого іншого виду бізнесу.


Відкрити його в реальному житті досить складно, так як потрібні серйозні вкладення. Але є й альтернативні варіанти, ви можете запустити свою справу в інтернеті за допомогою економічної гри.

Відкрий свій бізнес на Monoplay і кожен день тобі будуть приходити гроші. Ця гра продовжує набирати обертів, а щоб стати власником гіпермаркету або фотостудії, потрібно вкласти невеликі гроші. Новачкам надається бонус у вигляді безкоштовної торгової лавки, тому ви зможете почати без вкладів.

Гра закрита

Віртуальний бізнес з Monoplay

Який бізнес ви створите і, звідки вам буде приходити прибуток, вирішуйте самі. На вибір пропонується кілька варіантів:

Monoplay

Зверніть увагу, чим дорожче вид бізнесу, тим вище його прибутковість. Більшість людей купують автомийку, але автомийка та фотостудія не найбільш прибуткові варіанти. Якщо ви готові зробити серйозні вклади купуйте один з наступних видів бізнесу:

Якщо купити бізнес-центр, менше ніж через 3 місяці ваші інвестиції окупаються. Щоб придбати будь-яку справу, ви зможете перевести кошти через одну з платіжних систем:

Коли придбаєте якийсь бізнес, на автоматі вам будуть нараховуватися фанти. Це внутрішня валюта гри, її можна обміняти на рублі (100 фантів = 1 рубль). Відображаються всі види бізнесу у вашому кабінеті:

Зверніть увагу, продуктову крамницю можна поліпшити, це трохи вигідніше, ніж купувати ще одну справу:

На поліпшення бізнесу можна і не вкладати гроші. Якщо ви будете кожен день збирати бонус, поступово ви зберете необхідну кількість фантів:

Коли ви заробите фанти, їх можна вивести. Тут є кілька варіантів:

Обов’язкова вимога – ви повинні внести 50 рублів (у сумі) на свій баланс, щоб можна було виводити кошти. Зате замовляти виплату можна від 1 рубля (100 фантів).

У грі Monoplay немає платіжних балів, але є рейтинг. Навіщо він потрібен? При досягненні нового рівня вам видається квиток для лотереї:

бонус Monoplay

Усі учасники лотереї отримують приз, а що саме це буде, залежить від вашого везіння. Досвід накопичується пропорційно вашого щоденного доходу, а також ви його отримуєте при зборі бонусу.

На проекті Monoplay зараз зареєстровано трохи менше 5000 учасників, але вони активно виводять прибуток на свої гаманці:

Які суми будуть відображатися в статистиці навпроти вашого логіна, залежить тільки від обсягу інвестицій.

Грати в Monoplay не складно, а для кожного користувача це реальна можливість стати власником великого бізнесу. Пройдіть реєстрацію та отримайте продуктову крамницю безкоштовно. Не забудьте розповісти про проект своїм друзям, так як в грі є система рефералів (1 рівень 10%, 2 рівень 5% від депозитів).