Інвестиції без ризиків з FinPro

Зміст

 • Безризикові вклади з FinPro, надійно і просто
  • Як стати інвестором на FinPro?

Перед тим як вкладати свої гроші, кожна людина намагається підшукати найкращий варіант.


Зараз їх багато, але не всі володіють високою прибутковістю, а також необхідно оцінювати ризики. Бажано, щоб ризики були мінімальними, але у такому разі процентні ставки будуть не дуже високими.

Інвестиції без ризиків з FinPro приносять набагато більше, ніж банківські депозити, при цьому володіють високим рівнем безпеки.

Компанія пропонує стати їх клієнтом і вкладати гроші, які будуть використовуватися для інвестування в різні напрямки. Одержуваний доход ділиться між учасниками.


Проект не платить!

Безризикові вклади з FinPro, надійно і просто

Щоб прокрутити гроші вкладників, в даній компанії проводяться операції з нерухомістю, використовується трейдинг, ведуться інвестиції в Піфи, найвигідніші банківські депозити (в тому числі зарубіжні) і так далі.

Група професійних інвесторів з досвідом роботи від 5 до 16 років, знають свою справу, тому кожен місяць вони отримують пристойний приріст капіталу.

Чому вони не працюють на себе? В інвестуванні все вирішує стартовий капітал. Уявіть, якщо вкласти 1000 рублів під 25% річних, то через рік дохід складе всього 250 рублів.

А якщо зібрати 1 млн. рублів і вкласти його під такий же відсоток, вийде 250 000 рублів. Різниця очевидна і це головна причина залучення вкладників на FinPro.

На вибір пропонується кілька тарифних планів, для інвестування. На головній сторінці представлена коротка інформація:

Щоб детально ознайомитися з усіма тарифами, краще скористатися таблицею з відповідного розділу:

Як бачите, можна починати з різними сумами, але умови різні. Прибуток у компанії стабільна, а кожен рік вони публікують звіти про отримані проценти за кожний місяць (починаючи з 2011 року):

У порівнянні з безліччю інших інвестиційних проектів, це є найсерйознішим. Великий штат співробітників, реальні офіси і багато іншого, підтверджують його солідність.

Як стати інвестором на FinPro?

Процедура вкладу грошей зведена до декількох простих дій. Навіть новачок в цій сфері зможе інвестувати:

 • Вибираєте відповідний тариф і відправляєте заявку.
 • Прикріплюєте скани паспорта (1-2 сторінка).
 • Чекаєте відповіді від співробітників компанії.
 • У разі схвалення заявки, переказуєте гроші.
 • По пошті приходить 2 договору, які необхідно підписати.
 • Один з договорів потрібно відправити назад в компанію.
 • Досвідчений інвестор обов’язково повинен був помітити, що тут надаються договору і забезпечується висока безпека. За гроші точно не доведеться переживати, у компанії FinPro є безліч сертифікатів та ліцензій, а також гроші вкладників страхуються:

  Як бачите, страхова сума становить 300 млн. рублів і навіть якщо компанія не зможе виплатити гроші вкладникам, це зробить страхова компанія. Звідси висновок – на FinPro пропонуються безризикові вклади.

  Середній рівень прибутковості на рік становить від 24% до 80%, це не так багато. Якщо ви хочете отримувати більше, використовуйте інвестиційні гри або вкладайте в кредити на Webtransfer Finance.

  Якщо у вас ще залишаються сумніви, перейдіть на офіційний сайт Investaki.ru і ознайомтеся з подробицями. З 2011 року компанія FinPro набрала величезну популярність, клієнти сюди прийшли зі 160 міст Росії.

  Відвідайте вебінари або поспілкуйтеся з професіоналами на сайті, вам підберуть найкращу програму інвестування і все детально пояснять.