Продаж трендів через паблики Вконтакте

Зміст

  • Прибуткова торгівля Вконтакте
    • Де взяти трендові товари?

Кожному користувачеві Вконтакте періодично доводиться спостерігати рекламу у стрічці новин, так і на стінах улюблених спільнот.


На жаль, поширюється вона дуже активно, а головна причина цього – хороші доходи. Абсолютно всі можуть зайнятися заробітком через Вконтакте, головне знайти прибутковий варіант.

Є один хороший спосіб – продаж трендів через паблики Вконтакте. Напевно ви вже чули про всяких говорять хом’яках, зеленому кави і браслетах допомагають нарощувати м’язи – все це трендові товари, які купуються за рахунок вірусної реклами. Соціальні мережі ідеально підходять для пошуку покупців таких продуктів.

Прибуткова торгівля Вконтакте

На відміну від пропозиції купівлі одягу або стільникових телефонів, трендові товари реалізовувати набагато простіше. Плюс до цього, зовсім не обов’язково займатися доставкою цієї продукції, а також створювати продають сторінки, адже є партнерські програми.

Природно, щоб досягти успіху, вам потрібно розкручена група. Відповідаючи на питання З пабликом Вконтакте можна багато заробити? Ми вже розповідали про деякі способи розвитку спільнот, можете скористатися цією інформацією.

Де взяти трендові товари?

Є безліч проектів, в яких передбачені партнерські програми, але найпростіше зареєструватися в партнерських мережах. Приміром, на ActionPay можна знайти поширені товари, які активно продаються у соціальних мережах:

Як бачите, партнерська винагорода за цим пропозиціям непогане, плюс до цього, ви отримаєте необхідні промо-матеріали, щоб запустити рекламу.

Все гранично просто, реєструєтеся на ActionPay, підключаєтеся до необхідного офферу, отримуєте спеціальну посилання, яку встановили в рекламі. Намагайтеся підбирати такі товари, які можуть зацікавити ваших передплатників.

Зверніть увагу, суми зазначені в лівому стовпчику – це винагорода за одну продаж, загальний обсяг можливого прибутку не обмежений.

Звичайно, шукати покупців не так просто, адже для цього потрібно володіти популярним пабликом з високою відвідуваністю, але з іншого боку, це більш прибутковий спосіб монетизації груп Вконтакте, ніж звичайна реклама, та й не доведеться обробляти заявки рекламодавців.

Якщо свого співтовариства немає, можете домовитися з власниками розкручених пабликов, на встановлення реклами. Приміром, якщо вам запропонують встановити рекламу на добу за 300-500 рублів, всього одного покупця буде достатньо, щоб окупити витрати. Але не забувайте оцінювати активність у спільнотах, адже велика частина передплатників можуть бути ботами.