Інвестиційний фонд Leveron

У кожного користувача інтернету є широкі можливості для інвестування.


Зараз створено багато компаній, готових взяти під керування капітал будь-якого обсягу і прокрутити його, збільшивши у кілька разів. Довіряти можна тільки тим, хто вже домігся успіху, заробив хорошу репутацію і отримує позитивні відгуки.

Інвестиційний фонд Leveron пропонує своїм клієнтам вкладати гроші в трейдинг. Вам не доведеться нічому вчитися і проводити операції, за вас це зроблять досвідчені трейдери.

Найголовніше, що схема прозора, звіти можна спостерігати навіть не реєструючись на сайті, тому переживати за збереження коштів ви не будете.


Проект не платить! Посилання прибрані!

Надійні та вигідні вклади в Leveron

Проект був запущений двома успішними трейдерами. Спочатку, вони запустили власного брокера Leveronfx, а через деякий час вирішили полегшити інвестування і відкрили фонд.

У березні 2014 року відбувся запуск Leveron, а за рік з невеликим, організаторам вдалося домогтися серйозних результатів:

Зараз у компанії є регіональні представництва у 6 містах Росії і СНД. У числі компанії Leveron Group вже створено кілька окремих проектів, які стануть в нагоді всім, чия діяльність пов’язана з Форексом.

Щоб ви мали уявлення про всі можливості з Leveron Group, давайте розглянемо їх проекти окремо:

1. Leveron. Основний ресурс, для інвесторів. Тут пропонуються різні умови для вкладів, а також є докладна інформація про компанії. Щодня на головній сторінці публікується інформація про прибутковості за останній день, місяць та загальний показник:

Тільки за цієї інформації можна оцінити вигідність інвестицій. Звичайно, показники не стабільні, адже ринок Форекс не передбачуваний і деякі угоди залишаються безуспішними.

Інвесторам пропонується три тарифних плани з різними умовами:

Переваги є у кожного тарифу. У тарифі «За запитом», найнижчий поріг інвестицій, всього 50$, а також можна додавати або виводити суму своїх вкладів. У стабільному тарифі доведеться вкладати від 500$, зате можна виводити гроші кожен день.

Довгостроковий тариф найбільш вигідні, вступити в нього можна за 200$, але доведеться чекати весь термін інвестування, щоб отримати виплату.

Зверніть увагу, на показниках представлені приблизні відсотки, а не максимальні (як це люблять робити у багатьох інвестиційних проектах). Як правило, прибутковість трохи вище:

Це статистика за останні кілька місяців, як бачите, нижче 10% прибутковості графік не опускався.

Все, що вам потрібно зробити – це пройти реєстрацію, поповнити рахунок і перевести гроші на один з обраних планів. При цьому на сайті є наочні інструкції, презентації та багато іншого.

Трейдер, що використовує стартовий капітал від вкладників Leveron діє відкрито і кожен бажаючий може спостерігати за його статистикою:

Є в його статистиці і звітність по місяцях, з допомогою цього ви можете оцінити його роботу впродовж тривалого часу:

Якщо ви давно замислювалися передати свій капітал під управління досвідчених трейдерів, то тепер у вас є відмінний варіант. Це не просто ПАММ рахунок, це цілий сервіс, де над збільшенням капіталу працюють досвідчені та грамотні трейдери.

2. Leveronfx. Брокер Форекс входить в Leveron Group. В цілому, сервіс не сильно відрізняється від аналогів, за винятком сучасного дизайну.

Для проведення операцій на Форексі використовується звичний MetaTrader 4, є можливість відкриття демо-рахунку, а також пропонується багато способів виведення та поповнення депозиту.

Ось деякі торгівельні умови, від брокера Leveronfx.com. Крім класичної торгівлі, ви можете відкрити тут ПАММ рахунок або передати капітал під управління інших трейдерів. На сайті є список відкритих рахунків для вкладів:

Вибирайте відповідний рахунок і вкладайте гроші. Відсоток прибутковості може бути вище, ніж пропонується на головному сайті Leveron, але ризики значно вище.

3. Leveron. Інформаційний портал для трейдерів. Тут постійно викладаються корисні матеріали і всіляка аналітика. Докладно розглядаються різні валютні пари та інші активи.

Для складання прогнозів, такі підказки просто безцінні:

Крім аналітики, на сайті є розділ для навчання. Туди викладаються різноманітні вебінари, онлайн брифінги, різні типи аналізу ринку і безліч інших корисних матеріалів. Інформація стане у нагоді не тільки новачкам, професіоналам теж буде цікаво.

Вчіться, торгуйте і вкладайте з Leveron Group, ця компанія вже привела до успіху багатьох людей. Добре, що пропонуються різні умови, можна вибрати варіант, що підходить конкретно для вас, це і відрізняє Leveron Group від безлічі інших компаній.