Що краще НЧ або ВЧ?

Зміст

  • Які ключові слова краще?
    • Де просуватися по НЧ запитам?

Думки професіоналів з однієї і тієї ж області часто не збігаються, а відбувається це тому, що вони по-різному дивляться на одні і ті ж речі.

Не виняток і SEO оптимізаторів, яких можна розділити на кілька груп, враховуючи використовувані ними методи просування сайтів.

Хтось робить головний наголос на посилальну масу, хтось на соціальні мережі, але що об’єднує всіх оптимізаторів, так це використання ключових слів. Для будь-якого виду просування, необхідно виділяти запити з пошукових систем, щоб залучати якомога більше трафіку на майданчики.

Які ключові слова краще?

Багато сперечаються про те, які запити ідеально підходять для просування, зокрема, обговорюється питання про те, що краще НЧ або ВЧ. Високочастотні запити, на думку багатьох вебмайстрів, набагато краще і для просування сайтів необхідно використовувати тільки їх, але чи так це насправді?

Звичайно, якщо ваш ресурс вийде на високі позиції по ВЧ, це буде гідним результатом, але скільки грошей і зусиль вам доведеться витратити на це? Може бути простіше скористатися низькочастотними запитами і витратити стільки ж грошей і зусиль і отримати той же обсяг вхідного трафіку.

Багато хто недооцінюють НЧ, причому даремно, адже при їх використанні можна досягти тих же результатів, що і при використанні ВЧ.

Звичайно, вам доведеться приділяти більше уваги, адже ви будете просуватися по безлічі запитів, але зате конкуренція значно нижче і в деяких випадках, для виходу на лідируючі позиції, потрібно додати пару посилань з яких-небудь форумів або своїх профілів.

Де просуватися по НЧ запитам?

Однією з кращих систем для цього, є Webeffector. Завдяки цьому проекту, багато майданчики вже вийшли в ТОП і з кожним днем клієнтська база продовжує збільшуватися. В залежності від декількох факторів, вихід в топ для вашої майданчика може обійтися всього в 5 рублів, погодьтеся, це смішні гроші за якісну роботу професіоналів.

Ось повний прайс системи Webeffector, яка займається поліпшенням будь-яких показників сайтів. За допомогою цього унікального проекту, ви можете покращувати ПФ і оптимізацію сайту, використовувати орендні посилання, статейное просування і багато іншого. Звичайно, все це не безкоштовно, але тут ви хоча б будете впевнені в отриманих результатах.

Просування сайту вимагає серйозного підходу, а якщо немає певних знань і не використовувати спеціальних інструментів, то навряд чи вдасться добитися дійсно відчутних результатів.

Сподіваємося, що тепер ви зрозуміли, наскільки корисно просуватися по НЧ запитам і тепер можете скористатися цим, як із залученням фахівців з Webeffector, так і самостійно.