Як обдурити букмекера?

Зміст

  • Чи можна обдурити букмекерську контору?
    • Букмекери теж обманюють

Всім хочеться «наживатися» в інтернеті, і деякі навіть готові порушувати правила.


Букмекерські контори пропонують серйозну прибуток всім тим, хто вміє робити правильні ставки. Навіть з однієї правильної угоди, можна в кілька разів збільшити свій капітал, але деякі намагаються зібрати гроші обманом.

Як обдурити букмекера? На це питання вже складено багато відповідей. Найчастіше про способи обману розповідають ті, хто взагалі ніколи не користувався букмекерськими конторами.

Чому? Бо організаторів тоталізаторів неможливо обдурити, а якщо і спробувати це зробити, вас швидко і легко вичислять.

Чи можна обдурити букмекерську контору?

Подумайте самі, найкращі букмекерські контори існують багато років і, якщо б їх можна було легко обдурити, власники компаній вже б розорилися.

Інформація про те, як обдурити букмекера поширюється у відкритому доступі, тобто кожен міг би заробляти на ставках і «спустошувати кишені власників БК.

Хитрі способи ведення ставок є, проте їх застосування приносить не такий великий профіт або викликає підвищені ризики.

Напевно ви чули про вилки в букмекерських конторах. При їх використанні робляться ставки відразу на всі результати гри, а щоб отримати прибуток при будь-якому результаті, розраховуються коефіцієнти на різних БК.

Такий спосіб дійсно допомагає отримувати гарантований виграш, хоча і зовсім не великий.

Застосовувати вилки заборонено, тому роблячи перекривають ставки, ви йдете на ризики. Ваш профіль можуть просто заблокувати і тоді, ви втратите не тільки виграшу, але і свого капіталу.

Букмекери теж обманюють

У деяких конторах зустрічаються обмани, як правило, це не популярні компанії.

Їх організатори навмисно змінюють коефіцієнти, що блокують доступ до ресурсу і навіть помилково звинувачують клієнтів у порушенні правил, щоб не виплачувати гроші. Тому перед тим як обдурити букмекера, потрібно подумати про власну безпеку.

Якщо ви не хочете стати жертвою шахраїв, дізнайтеся, де поставити гроші на спорт. Перевірені букмекери, які мають білосніжною репутацією, навряд чи спробують вас «кинути», їм це просто не вигідно.

Хочете, щоб спортивні ставки приносили гарні гроші? Забудьте про способи обману букмекерів.

Починайте аналізувати статистику, перевіряти кожну команду і окремих гравців, застосовуйте різні стратегії і вивчайте всі тонкощі беттінг. Тільки так вам вдасться виводити пристойні гроші з рахунку в будь-БК.