Що таке тотал в БК?

Неможливо заробляти пристойні гроші на те, чим ти взагалі не розбираєшся.


Ставки на спорт не є винятком. Щоб букмекери приносили хороший дохід, потрібно розібратися у всіх тонкощах їх використання, а також вивчити всі складні терміни, абревіатури і вирази.

Що таке тотал в БК? Кожен користувач букмекерських контор повинен був чути про тоталах, але не всі знають, що це таке.

Це певний вид ставок, при яких враховується загальна кількість забитих голів. Наприклад, можна поставити гроші, що за всю гру команди заб’ють більше 3.5 голів.

Як виграти на тоталах в БК?

Спочатку потрібно добре розібратися, як працюють тотали. За всю гру команди забивають певну кількість голів.

Побудувати точний прогноз для такого результату досить складно, зате в тоталах не важливо, хто виграє. На всіх кращих букмекерських конторах приймаються такі види ставок.

Ligastavok теж пропонує тотали додаткових ставках:

Основні коефіцієнти встановлюються тільки на перемогу або нічию, а в додаткових майже завжди є багато цікавих способів, щоб поставити гроші.

На зображенні представлена пара тоталів, де можна зробити ставку від 1.5 до 2.5 голів. Чому не рівне число? Це зроблено для зручності, адже половину голи забити неможливо.

Якщо будете використовувати тотали в тенісі, то там вважаються розіграні гри.

Як і у футболі, тотали застосовуються в інших видах спорту. Наприклад, вони зустрічаються в баскетболі, але там, природно, кількість голів за тоталам значно вище:

Кращий спосіб правильно поставити гроші в тоталах – це відслідковувати статистику. Проаналізувати потрібно обидві команди.

Візьміть статистику за останні 10 ігор, подивіться, скільки голів забивала кожна з команд, щоб побудувати прогноз. Виділяйте середнє значення і після цього підбирайте підходящий тотал.

Дізнайтеся, де поставити гроші на спорт, використовуйте тільки якісні букмекерські контори. Тотали – це цікавий вид ставок, деякі користуються тільки їм.

Спробуйте провести кілька таких ставок, але будьте обережні, адже зробити прогноз на чиюсь перемогу набагато простіше, ніж передбачити, скільки буде забито голів за гру.