Інвестиції на Tower Invest

Завдяки вкладам в інтернеті, можна вийти на стабільний дохід, практично нічого не роблячи.

Найважливіший момент – це пошук підходящої компанії, що пропонує найбільш вигідні умови. Вибір величезний, наприклад, ви можете передати капітал під довірче управління в якісний проект Tower Invest.

На відміну від багатьох інших проектів, що пропонують зробити вигідний вклад, тут не обіцяють величезні відсотки, зате пропонують безпечні інвестиції.

Інвестиції під 80-160% в рік на Tower Invest, значно вигідніше банківських депозитів і ряду інших варіантів для вкладів, саме тому число клієнтів компанії збільшується великими темпами.


Проект не платить

Вигідний вклад на Tower Invest, до 160% в рік

Дана компанія проводить операції на фондовому, ф’ючерсному та валютному ринку, забезпечуючи своїм вкладникам стабільний дохід.

Як правило, прибуток з операцій значно перевищує відрахування інвесторів, тому вдається виплачувати гроші, навіть коли прибутковість трохи падає:

Це звітність за останні кілька місяців. Як бачите, прибуток інвесторів не змінюється, вони стабільно отримують дохід. Змінюється тільки дохід керуючих.

З метою досягнення максимального прибутку, стратегія торгівлі постійно змінюється. Досвідчені керівники спрямовують капітал на угоди в різних напрямках.

Їм доводиться постійно шукати найбільш вигідні варіанти, а інвестори просто отримують дохід. З графіка інвестиційних напрямків у портфелі фонду Tower Invest, ви можете оцінити, куди найчастіше переводяться гроші вкладників:

Працює компанія з 2010 року і за цей час провела величезну кількість угод, виплативши інвесторам величезні гроші. Досвід постійно збільшується, а разом з цим зростає загальний прибуток компанії.

За останні кілька років вона суттєво піднялася:

Клієнтам на вибір пропонується кілька тарифних планів. Ви точно підберете відповідні умови. Прибутковість безпосередньо залежить від вибору, а головний чинник для більшості інвесторів – початківців- це обсяг мінімальних інвестицій:

Ось всі тарифи, як бачите, можна почати з 500$, а можна вкласти понад 100 000$. Відсоток і мінімальний строк інвестицій скрізь різний. Для початку можете вибрати тариф Standart і вкласти 500$ на 30 днів. Вже через місяць, на вашому балансі буде 535$ і гроші можна буде виводити.

Набагато простіше розібратися в роботі фонду Tower Invest подивившись на наступне зображення:

Прозора схема роботи, великий досвід і кілька років на ринку – все це є причиною для інвестування в Tower Invest.

Пробуйте починати з незначних вкладів, коли отримаєте прибуток, відразу ж надсилайте її на додаткові інвестиції і тим самим ви поступово створюєте прибутковий джерело доходів, що працює без вашої участі.