Дурень на гроші (підкидний і переказний)

Інтернет, це в першу чергу розваги. В мережі кожен знайде щось до душі, а гра в дурня відома кожному.


Незважаючи на простоту її правил, багато людей не проти пограти в неї, коли з’являється вільний час. Через інтернет можна не просто пограти в дурня, але і поставити гроші на свою перемогу.

Дурень на гроші (підкидний і переказний) ви можете зіграти на сайті Mirigroka. Цей проект з’явився нещодавно, але у нього відразу з’явилися шанувальники.

Грати тут можна на рублі, а скільки поставити кожен вирішує сам. Відразу хотілося б розвіяти сумніви скептиків, грати ви будете не з ботами, а з реальними людьми, можете поспілкуватися з ними в чаті.

Гра в дурня на Mirigroka

Щоб розпочати гру, треба пройти звичайну реєстрацію. Профіль ви створите всього один крок, заповнивши цю форму:

Підтвердження реєстрації проходить через електронну пошту. Коли ви це зробите, увійдіть в свій профіль і заберіть бонус 10 монет. Для цього в розділі поповнення потрібно натиснути «отримати бонус» і після цього верифікувати номер телефону:

Курс валюти тут 1 монета = 1 рубль, тому, бонусних грошей вам вистачить не на багато ігор. У цьому ж розділі ви можете використовувати будь-який спосіб поповнення і внести депозит:

Коли гроші прийдуть на рахунок, і ви отримаєте монети, можна переходити в ігровій розділ і вибрати одну з створених ігор:

Якщо підходящих ігор немає, створюйте свої ігри зі ставкою не більше 1000 монет. Підключившись до гри або дочекавшись противника в своїй грі, починається розіграш:

Правила стандартні, вони лише трохи змінюються в залежності від типу гри (подкидной, перевідний). Якщо вам вдасться вийти з гри переможцем, то ви забираєте собі подвоєну ставку за винятком комісії:

Зібрані на іграх монети можна вивести 3 рази в місяць, створюючи заявку адміністрації. Виплачують гроші на гаманці Яндекс і QIWI, за виведення проект Mirigroka жодних комісій не стягує.

Користуйтеся партнерською програмою Mirigroka і отримуйте 50% від усіх доходів системи з залучених вами гравців.

Гра в дурня проста, але цікава, а коли ще і ставиш гроші, з’являється азарт. Спробуйте для початку зіграти на бонусні 10 монет, і ви переконаєтеся, наскільки це захоплююче розвага. Може бути, вам пощастить, ви виграєте всіх своїх опонентів і зберете пристойну суму.