Як потрапити в Рамблер ТОП 100 і встановити лічильник?

Якісь сайти з’являються якісь забуваються, якісь оновлюються. Не виняток і пошукові системи.


Деякий час тому пошукова система Рамблер був Топовим, зараз же їм практично ніхто не користується. Але компанія не закрита, вона оновила свій популярний каталог.

Як потрапити в Рамблер ТОП 100 і встановити лічильник? Це питання знову стало актуальним. За популярністю їх каталог не дотягує до того ж DMOZ, але залишається трастовим ресурсом.

У порівнянні з іншими каталогами, він набагато краще, посилання з нього на сайт точно зайвою не буде. Сподіватися на великий обсяг надходження трафіку не варто.

Як додати сайт в каталог Рамблер і отримати код лічильника?

Відомий ресурс все ще залишається популярним, всі досвідчені користувачі інтернету хоча б раз чули про даний бренд.

У 2013 році ми представляли ціни самих популярних сайтів, у список потрапив і Rambler. Тоді він коштував майже 8 мільйонів доларів, зараз же ця цифра значно менша.

Незважаючи на це, багато цікавляться каталогом Рамблера і хотіли б додати в нього свій ресурс. Зробити це не так складно, скористайтеся нашою інструкцією:

 • Переходьте за посиланням і підтверджуйте згоду з правилами, щоб почати реєстрацію:
 • На другому кроці потрібно вказати адресу електронної пошти, придумати пароль і за бажанням підписатися на розсилку:
 • Лист з посиланням відправляється на ящик, перейдіть по ній, активуєте обліковий запис. Далі потрібно зайти в розділ «Мої сайти» і натиснути «Додати сайт»:
 • З’явиться вікно, в якому потрібно вказати адресу та назву сайту. Назва може бути довільним, після цього відразу починається процедура створення лічильника:
 • Далі відкривається велика сторінка з налаштуваннями. Перейдіть на вкладку «Лічильник» вибираєте його формат, колір і використовуєте додаткові параметри:
 • Тут же настроюються параметри статистики, і надається код для вставки на сайт. Зверніть увагу, можна відстежувати дані про клікабельності блоків, але для цього потрібно простановка атрибута. Можете просто скопіювати і вставити код, більше нічого робити не потрібно:
 • Лічильник встановили, але сайт в ТОП 100 ще не додали. Тепер вирушаємо на другу вкладку в особистому кабінеті, щоб поставити галочку для участі в рейтингу. Тут задаються параметри для додавання ресурсу в певну категорію:
 • На цій же сторінці необхідно вказати ключові слова і вибрати тип відображення статистики:
 • Залишається остання вкладка, на якій доступні налаштування доступу. Додавайте користувачів і перевіряйте, кому і які можливості вже надані:
 • Тепер ви можете збирати статистику ще через один надійний джерело. Якщо закрити доступ на відображення статистики, вона буде показуватися в обмеженому форматі (повна статистика відкрита тільки для адміністратора:
 • Не прибирайте лічильник, інакше з каталогу ваш ресурс відразу вилетить. Як розподіляє позиції Рамблер ТОП 100? Тут все залежить від відвідуваності. Чим більше людей заходить на сайт, тим вище місце в рейтингу. Тільки через деякий час з Rambler top починають з’являтися переходи.

  Дізнайтеся, які є пошукові системи, крім Рамблера, Яндекса і Гугла.

  В цілому, Rambler top 100 NEW не сильно змінився, за винятком його оформлення. Хоч каталог і жирний, посилання з нього не індексуються, тому варто подумати, чи варто взагалі користуватися представленої інструкцією. Трафік з каталогу йде мінімальний, хіба що це престижно, перебувати в настільки популярному Топі.