Заробіток на Vzadache

Проста робота в інтернеті завжди привертало увагу величезної аудиторії користувачів, а з постійним розвитком всесвітньої павутини, з’являється все більше сервісів, в яких надається можливість отримувати легкі гроші.


Ви з числа людей, які не хочуть нічому вчитися, але хочуть віддалено заробляти? Тоді ця стаття буде вам цікава.

Легкий заробіток на завданнях Vzadache, можна почати прямо зараз, потрібно лише пройти реєстрацію. Платять гроші в цій системі за те, що ви ставите лайки, пишіть відгуки, завантажуєте мобільні додатки і виконуєте інші найпростіші дії.

Таку ж роботу пропонують на Wmmail і Seosprint, але тут інтерфейс набагато зручніше.

Де знайти просту роботу в інтернеті?

Реєстрація на сайті Vzadache займе у вас кілька хвилин. Потрібно заповнити звичайну форму:

Після цього, ви зможете зайти в свій профіль, щоб приступити до роботи. На вибір пропонується кілька способів заробітку, розглянемо кожен з них більш детально:

регистрация Vzadache

1. Поведінкові завдання.
Для виконання даного виду роботи, що вам потрібно робити дії зі свого комп’ютера. Переходьте до поведінкових завдань, і відразу ж з’являється перша вимога:

Як бачите, потрібно відкрити Яндекс і ввести певний запит. Коли виконаєте цю дію, натискаєте Далі і з’являється інформація щодо проходження другого кроку:

Весь текст читати не обов’язково, в самому початку зазначено, що потрібно вибрати регіон Москва. Якщо ви знаєте, як це зробити, то читати текст завдання не доведеться, тим, хто в цьому не розбирається, інформація буде підказкою. Робимо скрін і вставляємо його, як це зазначено в підказці. Всі наступні кроки також прості:

За повністю виконане завдання, гроші відразу не зараховуються, так як ваші дії спочатку повинен перевірити модератор. У своєму профілі ви можете бачити, на яку суму ви вже виконали роботи:

Такі завдання створюються для поліпшення поведінкових факторів. Якщо ви не розбираєтеся, то їх замовляють ті, кому потрібно просування сайту в пошукових системах.

2. Соціальні завдання.
Якщо ви виберіть цей вид роботи, то вам потрібно спочатку додати профілі від різних соц. мереж. Приймаються акаунти від всіх популярних мереж, а щоб прикріпити їх, потрібно ввести дані для авторизації:

Vzadache

Головна вимога до профілів – це наявність як мінімум 50 друзів. Всі завдання по соц. мереж регіональні, тому користувачі з великих міст, будуть отримувати набагато більше пропозицій.

3. Модерація завдань.
Цей варіант стане доступний для вас тільки тоді, коли ви наберете високий рейтинг. Вашим завданням буде перевірка дій новачків, які виконують різні завдання. За кожну перевірку ви отримаєте певну винагороду.

Враховуючи кількість зареєстрованих працівників на Vzadache, ви ніколи не будете чекати надходження нової роботи.

Отримувати гроші, сидячи вдома перед телевізором цілком реально, а сайтом Vzadache зручно користуватися з мобільних пристроїв. Починайте заробляти і ви, а всі отримані кошти можна надсилати на Webmoney. Цю валюту приймають у багатьох системах, висновок налаштувати складно, тому радимо дізнатися, куди витратити Webmoney.