Заробіток в інтернеті на коштовностях

Зміст

  • Партнерська програма для будь-яких сайтів
    • Скільки можна заробити на Gold-affiliate?

Цікавих способів заробітку в мережі багато, але в першу чергу необхідно оцінювати їх прибутковість.


Партнерські програми створені практично у всіх сферах, а головне що потрібно розглядати при виборі – це вартість товарів і послуг, для яких ви будете шукати клієнтів в мережі.

Заробіток в інтернеті на коштовностях – це нестандартний спосіб виділення прибутку, який став доступний завдяки партнерській програмі Gold-affiliate.

Це унікальна у своєму роді система, яка пропонує шукати покупців ювелірних виробів. Всім відомо, що такі товари володіють високою вартістю, тому працювати з ними реально прибутково.

Партнерська програма для будь-яких сайтів

Залучати покупців дорогоцінних прикрас можна з будь-якого типу майданчиків. Правилами партнерської програми заборонено лише використовувати спам, можна залучати людей з соціальних мереж, форумів, своїх блогів і форумів або навіть використовуючи сітку дорвеїв.

Всі скептики зараз вже налаштувалися на те, що відсоток відрахувань для них складе 1-3%, але це не так. Проект Gold-affiliate пропонує від 10 до 30% партнерських винагород. Проходити продаж через власний інтернет-магазин, де ви зможете підняти ціну наскільки завгодно.

Не переживайте, тонкощі створення таких складних ресурсів вам вивчати не потрібно, організатори партнерської програми нададуть все необхідне. Продажами також будуть займатися вони, як і доставкою, вам потрібно лише залучати покупців.

Працює партнерська програма з 2009 року, тому і за безпеку клієнтів можете не переживати, ніхто не звинуватить вас у шахрайстві.

Ще одна істотна перевага партнерської програми Gold-affiliate – це широкий асортимент. У цю систему одночасно поставляються товари з 40 заводів, а в цілому представляється більш 12 000 найменувань. За рахунок цього, залучати клієнтів буде набагато простіше.

Скільки можна заробити на Gold-affiliate?

Все у ваших руках, чим більше замовлень, тим більше ваша прибуток. Всередині профілю вам буде представлятися докладна статистика, яка оновлюється кожні 5 хвилин. А поки що, ви можете оцінити результати інших людей, які вже почали працювати з Gold-affiliate:

Середній замовлення становить 5000 рублів, значить, ви будете отримувати від 500 до 1500 рублів з кожного продажу. Це відмінна прибуток, тим більше, що одне золоте прикраса може коштувати і 20 000 рублів, а якщо його вдасться продати, то партнерська винагорода буде в рази більше.

Щотижня партнери отримують виплати на свої гаманці Webmoney або банківські рахунки. Система давно працює і стабільно виробляє виведення коштів. Якщо ще є сумніви, можете пошукати відгуки в інтернеті.