Інвестиції на Bitgold

Зміст

 • Як вкласти гроші в золото з Bitgold?
  • Як інвестувати на Bitgold?

Гроші не повинні лежати без діла, їх потрібно постійно пускати в оборот, адже пасивні джерела прибутку – це найкращий варіант забезпечити собі безбідне майбутнє.


Зараз є багато способів інвестування в інтернеті, що допомагає людям, навіть не виходячи з дому, покращувати своє фінансове становище.

Інвестиції в золото з Bitgold – твоя можливість стати багатшими. Ця канадська компанія придумала цікавий спосіб для вкладників.

Вони відкрили сховища по всьому світу і пропонують користувачам викуповувати у них злитки. Вже зараз компанія залучила кілька мільйонів доларів інвестицій, продовжуючи розвиватися.

Як вкласти гроші в золото з Bitgold?

Працює система як звичайний банк, клієнтам пропонується відкривати рахунок і заробляти на цінах за золото. Зручно, що на їх сайті постійно публікуються актуальні графіки руху вартості дорогоцінного металу:

З кожним роком, інвестиції в золото залучають все більше людей, так як ціни на нього зростають. Якщо ви вирішили скористатися цією вигідною пропозицією, то для початку вам потрібна реєстрація Bitgold:

 • На першому кроці потрібно вказати тип рахунку, вибирайте особистий:
 • Заповнюйте інформацію про себе і перетягуйте повзунок, щоб погодитися з умовами:
 • Після перевірки номера телефону, необхідно вказати адресу проживання (у розділі State можете вказати вашу область, а postal code, це індекс):
 • Це останній крок реєстрації, після якого ви побачите вітальне повідомлення. Залишається тільки активувати профіль через Email:
 • Пройшовши всі кроки, ви стаєте клієнтом компанії Bitgold, який може інвестувати гроші в золото.

  Як інвестувати на Bitgold?

  Ви можете вкладати будь-яку суму, але пам’ятайте, що при першому поповненні вам надають бонус 5%, тому краще відразу внести велику суму. Зробити це можна кількома способами, їх ви знайдете в розділі меню «Поповнити рахунок»:

  Після внесення коштів, потрібно перейти в розділ «Відправити платіж». Там ви побачите декілька доступних сховищ в різних країнах. Якщо в резерві немає золота, доведеться почекати оновлення. Тут же вам потрібно ввести суму інвестиції:

  Далі відкривається сторінка, де потрібно вибрати контакт. Ви можете ввести будь Email або номер телефону, але краще вибирати із запропонованих варіантів – це співробітники компанії, які оброблять ваш платіж:

  Останнє, що потрібно зробити, це підтвердити операцію переказу. Робиться це просто, потрібно натиснути на зелену кнопку з галочкою:

  Гроші прийняті в сховище, тепер чекайте підвищення курсу золота, після чого замовляйте виплати.

  На вибір пропонуються разові і повторювані платежі. В повторюваних можна задати частоту покупки золота.

  Зручно, що для отримання виплат компанія Bitgold пропонує отримати пластикову картку, з якої можна знімати кошти в будь-якому банкоматі. Відправити заявку на її випуск, можна в розділі «Карта передоплати»:

  Крім цього, можна використовувати кілька інших варіантів переведення в готівку – це банківський переказ і фізичне золото:

  Інвестори стабільно отримують гроші з сервісу Bitgold, відгуки про сайт тільки позитивні.

  Не довіряєш подібних проектів? Створюй WMG гаманець і інвестуй в золото.

  Через кілька місяців після запуску, вкладати в проект Bitgold почали і жителі США. Досвідчені користувачі зазначають, що готовність роботи в Америці, говорить про довгострокове існування компанії і високої безпеки.