5 порад по створенню сайту

Все частіше в мережі з’являються нові сайти, а їх власниками можуть бути не тільки професіонали, але і новачки. Створення сайту є одним з варіантів успішного надомного заробітку, саме комерційні цілі переслідує більшість початківців вебмайстрів.

Приступаючи до створення сайту, потрібно бути не лише оригінальним і креативним, необхідно непогано розбиратися в області сайтобудування.

У цій статті ми наведемо 5 порад по створенню сайту, які обов’язково допоможуть новачкам поповнити базу своїх знань. Розробка якісного ресурсу, це послідовність певних дій, а пропустивши хоча б один крок, можна знизити якість майданчика.

Що потрібно враховувати при створенні сайту?

 • Наповнення сайту. Природно, після створення ресурсу, його потрібно наповнювати, але в процесі розробки контенту і його розміщення, потрібно враховувати деякі тонкощі.

  По-перше, потрібно використовувати виключно унікальну інформацію.

  По-друге, всі тексти, що розміщуються на сайті, повинні бути призначені для цільової аудиторії і читабельні.

  По-третє, незалежно від формату контенту, його необхідно оптимізувати (додавати теги, вставляти ключові слова і так далі).

  По-четверте, додавання контенту повинно бути стабільним, це позначиться на швидкості індексації нових постів і захистить інформацію від можливого копіювання.

 • Оптимізація сайту. Один з найважливіших моментів, який потрібно враховувати з першого дня запуску проекту. Від грамотності оптимізації залежить багато чого, починаючи від зручності відвідувачів, закінчуючи високими позиціями у видачі. Більшість новачків вважають, що їм вдасться обійти конкурентів і домогтися високої відвідуваності за рахунок якісної та цікавої інформації, але без оптимізації це не вийде.
 • Посилання. Як внутрішні, так і зовнішні посилання грають найважливішу роль в просуванні ресурсів. Внутрішня перелінковка позитивно позначається не тільки на пошукової оптимізації, але і на поведінкових факторах. Що стосується зовнішніх посилань, то вони є ще більш важливими.

  По-перше, за рахунок анкорів можна просувати сторінки по певних запитах.

  По-друге, посилальна маса збільшує пузомірки. По-третє, при розміщенні посилань ви забезпечуєте додатковий потік трафіку.

 • Юзабіліті. Відвідувачі вашого ресурсу не повинні зазнавати труднощів при використанні сайту. Креативність та оригінальність – це, звичайно, добре, але не варто встановлювати меню внизу, а форму пошуку маскувати під який-небудь посиланням. Юзабіліті – це ергономічність сайту, що легше їм буде користуватися, тим краще це позначиться на показниках.
 • Перевірка. До того як запустите свій ресурс, обов’язково перевірте весь функціонал. Переконайтеся, що реєстрацію можна пройти, що кнопки соціальних мереж працюють, що форма пошуку коректно знаходить дані і так далі. Щоб не упустити важливі моменти, запропонуйте своїм друзям та знайомим спробувати скористатися майданчиком. Як кажуть «Зі сторони видніше».
 • Ставитеся до розробки сайту як до відкриття бізнесу, тільки при серйозному підході можна розраховувати на відчутні результати.