Інвестиції в криптовалюту

Зміст

  • Як інвестувати в кріптовалюти?
    • Бінарні опціони на криптовалюту

Через інтернет гроші вкладаються багатьма людьми, при цьому деяким вдається збирати величезну прибуток.


Способів багато, взяти хоча б компанію East Union, яка пропонує купувати частки закордонної нерухомості. Однак люди воліють самостійно управляти капіталом, а одним з актуальних на сьогодні напрямків, є кріптовалюти.

Інвестиції в криптовалюту також можливі різними способами. Вкладати можна безпосередньо, враховуючи плаваючий курс валюти.

Можна інвестувати і без покупки грошових одиниць, використовуючи бінарні опціони. У даній статті ми розглянемо обидва варіанти і разом з вами розберемося, що вигідніше.

Як інвестувати в кріптовалюти?

Спочатку розглянемо пряму купівлю кріптовалюти, яку можна буде продати після зростання її курсу.

Найпопулярніша валюта Bitcoin потрапила в безліч новин, але деякі люди вважали, що її час минув, коли спостерігався спад курсу. Якщо ви подивитеся на актуальну динаміку Биткоина, то переконаєтеся, що у валюти велике майбутнє:

У період з 2013-1014 роки відбулися серйозні зміни курсу, але потім він знову знизився і був майже стабільним весь 2015 рік. В кінці року графік почав різко збільшуватися, що наочно показано на графіку (з кінця листопада).

Ми вже розповідали, від чого залежить курс Bitcoin, а зараз курс валюти наступний:

Ще зовсім недавно можна було придбати Биткоины майже по 250$, а тепер вони стоять 443$ і це ще без урахування того, наскільки зріс курс долара по відношенню до рубля.

У перекладі на російську валюту, кожен Bitcoin варто 31 572 рубля. Серйозні зміни, на яких власники кріптовалюти непогано заробили.

Бінарні опціони на криптовалюту

Щоб купити валюту, потрібно знайти великий стартовий капітал. Якщо величезних грошей у вас немає, ви можете скористатися бінарними опціонами.

Суть у них гранично проста, вираховуєте, підніметься курс або знизиться, після чого ставите навіть 10$ за своїм прогнозом. Якщо вдасться виграти, отримає від 60% до своєї ставки.

Не багато брокери використовують кріптовалюти в якості активу. Якщо хочете спробувати, почитайте статтю про бінарні опціони биткоин. Там представлений брокер, у якого можна відкривати опціони на Bitcoin:

Валюту купувати не потрібно, потрібно робити ставки. Спочатку дивіться термін експірації – це дата закриття опціону. Стрілочка вказує на напрям курсу кріптовалюти, в стовпці з прибутком зазначено, скільки ви отримаєте відсотків від ставки.

Приміром, якщо скористатися першим варіантом з представленого списку, то можна поставити 2000 рублів на те, що 1 січня 2016 року курс биткоина по відношенню до рубля підніметься вище 503.7$. У разі виграшу, вам нарахують 4400 (більше ніж у 2 рази від ставки).

Якщо вам сподобався даний спосіб заробітку, можете спробувати безкоштовно торгувати на IQoption (на демо-рахунку). На криптовалюту там ставити не можна, але є багато валютних пар, товарів та акцій компаній.

Вкладати в кріптовалюти вигідно, якщо розбираєшся в тому, як змінюється динаміка. Вирішуйте самі, що краще купувати валюту або проводити операції з її використанням. При грамотному підході кожен спосіб може приносити великі гроші.