На що ставити в БК?

Зміст

  • Як правильно робити спортивні ставки?
    • В якій БК краще ставити?

Враховуючи суми, які «крутяться» в букмекерських конторах – це ідеальні проекти для заробітку в інтернеті.


Звичайно, не завжди вдається зробити правильну ставку і отримати дохід, але якщо робити все правильно, то ймовірність вийти в плюс, різко зростає.

На що ставити в БК? Таким питанням задається кожен новачок, адже багато хто не звертають уваги на свої ставки, вони задаються тільки однією метою – заробити гроші.

Такий підхід не правильний, щоб ставки на спорт були прибутковими, необхідно стати професіоналом і навчитися вибирати ігри, в яких найкраще робити ставки.

Як правильно робити спортивні ставки?

Основне правило для кожного беттера – це використання того виду спорту, в якому ти розбираєшся. Якщо тобі ніколи не доводилося спостерігати баскетбольні матчі, то краще взагалі не намагатися робити в них ставки.

Навіть якщо вам хтось порадив це зробити, шанс програти гроші буде значно вище, ніж вірогідність перемоги.

Початківці користувачі букмекерських контор часто роблять ставки на все підряд. Крім вибору виду спорту, необхідно ще й грамотно підбирати лігу, турнір і т. д.

Ви повинні добре розбиратися в командах, точно знати фаворитів, недоліки спортсменів і багато іншого. Без запасу знань побудувати прогноз точно не вийде.

Виділіть для себе лінійку спортивних подій, які підходять вам по інтересам і знанням.

Коли буде визначено низку матчів, приступайте до аналізу всіх доступних ставок. Першим ділом розділіть їх за коефіцієнтами.

Перевіряючи можливий виграш, вже можна буде відсіяти частину ігор. Де-то буде очевидно, що аутсайдер програє, а десь на фаворита встановлять занадто низький коефіцієнт.

Як тільки ви визначили кращі матчі, можна переходити до їх аналізу, для того щоб зрозуміти, на що саме поставити. Тут вам знадобиться стратегія Value Betting.

За нею можна розрахувати математичне очікування для всіх випадків гри і після цього провести ряд ставок, які виведуть вас на збільшення балансу.

Збирайте якомога більше інформації про обраних іграх і про команди, які беруть у ній участь. Іноді, навіть травма одного з нападників може стати серйозним приводом для зміни прогнозу.

Професіонали витрачають багато часу на проведення різноманітних перевірок, тому не думайте, що в букмекерських конторах легко заробляти.

В якій БК краще ставити?

Успішність ставок залежить ще й від того, через яку компанію ви виходите на тоталізатор. В одній зі статей на Workion вже розповідалося, де поставити гроші на спорт.

Там описувалися тільки перевірені БК, пропонують найкращі коефіцієнти. Крім гарної прибутковості, вони ще й відрізняються підвищеною безпекою.

Підводячи підсумок усього вище сказаного, вибираючи, на що поставити в БК, потрібно спочатку вибрати вид спорту, в якому добре розбираєшся. Потім проаналізувати всі ігри і виділити лінійку матчів.

В ідеалі, у вас повинен бути побудований прогноз ще до того, як ви зайшли на сайт букмекерської контори, щоб негайно зробити правильну ставку. Будьте уважні і не поспішайте, краще пропустити кілька ігор і дочекатися кращого часу, ніж програти всі свої гроші.