Безпечні покупки в інтернеті

Через інтернет можна купити практично все. На сьогоднішній день створено багато різних віртуальних магазинів, з допомогою яких навіть продукти можна замовляти додому.

При цьому, в пошуках низьких цін і унікальних пропозицій, деякі користуються недостатньо популярними сайтами і стають жертвами шахраїв.

Безпечні покупки в інтернеті проводити можна, але при цьому необхідно враховувати кілька факторів. Деякі скептики вважають, що у віртуальному світі взагалі не можна нічого купувати, але тим самим вони обмежують себе від серйозних знижок, адже товар проходить через менше «рук» і тому продається за мінімальною вартістю.

Як безпечно купувати в інтернеті?

Відсутність можливості помацати товар, є серйозним бар’єром при виборі пропозицій. Тим не менш, можна спиратися на загальну думку, а також гарантії продавців. Найголовніше, не вірити абсолютно всьому, адже тисячі відгуків у мережі сфабриковані.

Щоб не поповнювати ряди тих, хто пошкодував про покупки в онлайн-магазинах, скористайтеся наступними порадами:

  • завжди звертайте увагу на репутацію проекту. Якщо інтернет-магазин досить популярний, то ймовірність обману зводиться до мінімуму. Підприємці дорожать своєю репутацією, тому намагаються якісно підтримувати кожну операцію;
  • після переходу на один із сайтів з товарами, в першу чергу перейдіть до контактними даними. Якщо серед контактів є тільки адреса сторінки в соц. мережах та Email, краще утриматися від покупок. Якісні проекти мають оффлайн офісами, тому вказується адреса і номер телефону;
  • по можливості, задайте кілька навідних питань. Якщо є форма онлайн чату, то поспілкуйтеся з оператором, дізнайтеся, чи справді товар відповідає вашим очікуванням;
  • обов’язково ознайомтеся з правилами роботи сервісу. На кожному якісному онлайн магазині подається докладна інформація про те, якими правами володіє покупець і продавець. Крім цього вивчите політику доставки та можливого повернення товару.

На жаль, шахраї активно користуються інтернетом, тому людей, які розчарувалися в покупці товарів, стає все більше.

Можливо, ви знайдете необхідні вам товари, на наступних сайтах:

  • Tinydeal
  • Info39
  • Sotmarket

Дані віртуальні магазини працюють стабільно і, купуючи товари на них, ви точно не станете жертвою шахраїв. Навіть якщо і з’являться якісь проблеми з доставкою, адміністрація обов’язково вирішить їх або поверне вам гроші.

На закінчення хотілося б нагадати, що безпечність покупок в інтернеті залежить і від захищеності вашої системи. Користуйтеся сучасними браузерами, оновлювати антивірус і проводите безпечні платежі, шахраї можуть і на цьому етапі перешкодити вам, зробити віртуальні покупки.