10 помилок інвестування в хайпи

Піраміди і хайпи створюються в інтернеті цілими пачками і, якщо ви думаєте, що на них не реально заробляти великі гроші, то сильно помиляєтеся.


Я сам раніше так думав, але тепер повністю змінив думку, так як саме піраміди приносять основну частину мого прибутку.

Далеко не всім вдається отримувати пристойні гроші з пірамід, так як вони діють не правильно.

У цій статті зібрано 10 помилок інвестування в хайпи. Обов’язково розберіть їх і ті «високоприбуткові проекти перетворяться для вас теж гідний джерело прибутку.

Хайпи – це лохотрон!

Близько року тому я був впевнений, що всі інвестиції в сайти, що пропонують швидку окупність – це обман. Тепер все змінилося, і знаєте чому? Тому що я кожен день виводжу більше 10 000 рублів з Taxi Money:

Це статистика тільки з одного проекту, паралельно я використовую інші ігри з виведенням грошей. Але це не хайпи скажуть деякі, як би не так, це звичайні піраміди, де потрібно запрошувати людей, щоб виводити отриманий дохід.

Переконалися, що подібні системи реально приносять гарний прибуток? Тепер давайте розберемося з помилками, які допускають новачки:

 • Вкладу все в один проект! Знайшовши якийсь цікавий сайт з вигідними умовами для інвестицій, новачки втрачають голову і все, що збирали, ставлять на кін. Робити це категорично заборонено, вони закриваються час від часу, тому капітал необхідно розділяти і вкладати в різні системи.
 • Візьму кредит і розбагатію! Подивившись відсотки прибутковості, деякі користувачі намагаються знайти якомога більше грошей, щоб стати інвестором. Це граблі, які краще обійти. Використовуйте тільки ті гроші, які вважаються вільними (у яких немає крайньої необхідності).
 • Не вмію залучати рефералів, та це і не потрібно! В першу чергу піраміди вигідні тим, що там заохочують до активних партнерів. Скільки б ви не інвестували, поки не почнете запрошувати нових клієнтів, вам навряд чи дадуть можливість замовити виплати в обсязі, що перевищує депозит.
 • Мені сказали, що сайт платить! Періодично мені пишуть люди, що їх заманили на сайт і після поповнення балансу, він став недоступним. Не вірте на слово, кожен проект необхідно перевіряти, для цього є кращі SEO форуми і системи відгуків.
 • Сайт працює давно, значить надійний! Якщо чесно, то термін життя я і сам звертаю увагу, але це не такий важливий показник. Деякі сайти припиняють роботу через десять років існування, тим не менш, якщо проект працює довго, він краще сайтів, відкритих тиждень тому.
 • Сім разів відміряй, один відріж! З таким підходом деякі користувачі чогось чекають і продовжують думати, чи варто вкладатися. Поки ви думаєте, аудиторія проекту зростає, а разом з цим стає все складніше залучати нових учасників. Не зволікайте, вирішили, значить займайтеся справою.
 • Буду крутити гроші довго, це вигідно! Іноді це дійсно вигідно, адже хайпи-довгожителі в перспективі стають більш прибутковими. Тим не менш, я не рекомендую сильно вкладатися за рахунок прибутку. Краще виводите її, а розвивайтеся тільки на додаткові кошти.
 • Вкладу рубль і зароблю мільйон! Навіть смішно, що хтось розраховує перетворити дрібниця у валізу грошей через хайпи. На них пристойно заробляють тільки рефоводы і самі організатори. Не мрійте про величезну пасивного прибутку з мінімальними вкладеннями.
 • Кращий хайп дає 10 000% на добу! Ніж вірити в казки, краще уважно вивчити правила. Вас повинні насторожити занадто вигідні умови. Просто фізично неможливо виплачувати користувачам навіть 100% за 24 години, будьте реалістом.
 • В пірамідах надійно зберігати гроші! Може бути, самі сайти і володіють високою безпекою, ось тільки закритися вони можуть у будь-який момент, тому все, що збирається на балансі, варто виводити у платіжні системи. Сам щодня заходжу на всі економічні ігри, щоб замовити виплати.
 • Чи варто взагалі вкладати в хайпи? Звичайно, адже з них можуть приходити справжні гроші, тільки потрібно відразу дізнатися, де розкладені граблі і обійти їх.

  Боїтеся вкладатися в піраміди, але сильно хочете вкласти гроші під відсотки? Спробуйте ПАММ інвестування, брокери не закриваються, а вашим капіталом буде керувати досвідчений трейдер.

  На закінчення хотілося б ще дати слушну пораду – не запрошуйте в подібні системи друзів і родичів.

  Уявіть, що хто-небудь з них сглупит і візьме кредит, після чого втратить все, як ви будете дивитися йому в очі? Розберіться в механізмах роботи хайпів і ви зрозумієте, що в них вкладники заробляють менше, ніж партнери.