Як навчитися покеру?

Зміст

 • Безкоштовна школа покеру
 • Поради по грі в покер
  • Де грати в покер на гроші?
  • Стратегія гри в покер
  • Покер грати онлайн без реєстрації
   • Грати в покер на реальні гроші

Азартні ігри – одне з найпоширеніших розваг в інтернеті, яке можна перетворити в джерело прибутку.


Звичайно, розраховувати на успіх в автоматах або лотереї не варто, краще навчитися грати професійно і вибирати тільки ті ігри, де від ваших дій залежить результат.

Покер – відмінна гра, яка використовується багатьма професіоналами. На відміну від безлічі інших карткових ігор, в покері все залежить від дій гравця. Як навчитися покеру?

Зробити це не так просто, адже професіонали витратили роки, щоб вийти на гідний рівень гри. Добре, що зараз можна пройти навчання в інтернеті і платити за це не доведеться.

Безкоштовна школа покеру

Ідеальний спосіб навчитися грати в покер – це скористатися пропозицією сервісу Pokerstrategy.

Єдина в своєму роді школа покеру, пропонує величезну кількість корисної інформації, безкоштовні тренування, навчальні відеоролики і навіть стартовий капітал для реальної гри.

Вчіться грати в покер на Pokerstrategy, щоб не йти на ризики, вам нададуть стартовий бонус в 50$.

Навчання на цьому проекті ведеться популярними людьми у сфері покеру. З кожним з них можна провести інтерв’ю, але до цього краще вивчити основи даної карткової гри, засвоїти терміни, скорочення і багато іншого.

Крім цього, на сайті постійно додаються нові відеоролики з докладними інструкціями, поясненнями та іншими корисними речами.

Щоб новачкам було простіше засвоювати інформацію, на сайті придумана інтерактивна система:

Ви будете проходити навчання від етапу до етапу, підвищуючи свої теоретичні знання. Природно, без практики теж не обійтися, тому на Pokerstrategy доступна безкоштовна гра:

Вивчивши основні дії та стратегії на Pokerstrategy, переходите до безкоштовної грі і сідайте за стіл з справжніми гравцями. Нехай перші гроші швидко «полетять», саме головне, що ви набираєтеся досвіду.

Поради по грі в покер

Професійні гравці не просто чекають гарної руки, вони застосовують різні дії, щоб передбачити хід гри. Кілька простих порад стануть в нагоді вам, якщо ви вирішите пропустити навчання на Pokerstrategy:

 • Стежте за діями гравців і намагайтеся обчислити їх стратегію. Деякі грають консервативно, а деякі агресивно, хтось часто блефує, а хтось постійно скидає руку. Навчіться розподіляти своїх опонентів по групах.
 • Граючи через інтернет, запам’ятати всіх своїх супротивників неможливо. У якісних покер-румах є функція нотаток, залишайте записи про кожного гравця, коли база буде великою, вона вам допоможе.
 • Набагато більше шансів виграти, коли граєш з новачками. Дивіться на рейтинг супротивників, можливо, саме час змінити стіл. Також пам’ятайте, що у новачків і професіоналів різні дії, потрібно підбирати відповідну стратегію гри.
 • Блеф іноді допомагає виграти навіть зі слабкою рукою, але користуватися ним потрібно правильно. Намагайтеся як можна рідше блефувати, адже у супротивника може бути сильна рука, і ви спустіть всі гроші.
 • Вибирайте одну з стратегій (описано нижче) і чітко дотримуйтесь плану дій. Добре продумані тактики дозволяють швидко вийти в плюс і перемагати супротивників, з будь-яким рівнем знань.
 • Головне правило успішного гравця в покер – це великі виграші при незначних втратах. Не бійтеся іноді програвати, підтримуючи ставку зі слабкою рукою. Якщо сума не велика, то можна ризикнути.
 • Не потрібно нікому нічого доводити, кнопка, яку ви будете натискати найчастіше – це пас. Скидати руку – це нормально, професіонали завжди це роблять, щоб не програти багато грошей.
 • Є час? Поспостерігайте за грою професіоналів. Зайдіть на YouTube, там є багато записів покерних турнірів. Вивчивши поведінку досвідченого гравця, ви зможете перейняти у нього деякі навички.
 • Емоції нерідко змушують робити дурні вчинки. Деякі спроби відігратися ставлять всі гроші на одну гру, а деякі на радощах великого виграшу, швидко все спускають. Допускати цього не можна, стримуйте емоції і будьте холоднокровні.
 • В залежності від обраного столу і мінімальної ставки, застосовуйте різні стратегії. Наприклад, коли стек невеликий, можна активно користуватися кнопкою «Вабанк», що змушує багатьох гравців скидати руку.
 • Прочитавши і засвоївши ці рекомендації, ви не станете професіоналом, але знань у вас додасться. Професійний покер вимагає грамотного підходу, без хитрості тут точно не виграти.

  Де грати в покер на гроші?

  Ви вже володієте достатнім рівнем знань і хочете пограти в покер на реальні гроші? Тоді вам потрібно вибрати найкращий покер-рум. Одним з найпопулярніших сервісів є Rupok-er.

  Стандартна гра, повний опис всіх термінів і понять, пояснення комбінацій і багато іншого чекає вас на цьому сайті.

  Зараз на Rupok-er проводиться акція. При реєстрації вкажіть код RP2X, і ви отримаєте +100% до депозиту, при поповненні від 500 рублів до 500$.

  На вибір пропонується кілька видів покеру, в тому числі і класичний холдем. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, тому ви без праці зрозумієте, як сісти за стіл і почати гру:

  Звичайний стіл, звичний інтерфейс, наявність чату і міток – все, що потрібно для комфортної гри. Безкоштовна гра в покер тут доступна, для цього перейдіть на умовні гроші. Грати не так цікаво, зате нічим не ризикуєте.

  При реєстрації можна вказати код RP250, щоб отримати 250 рублів, при внесенні цієї ж суми на свій баланс.

  Коли потренуєтеся, поповнюйте баланс і починайте грати в покер на реальні гроші:

  Способів поповнення багато, можна перевести гроші з картки. Якщо серед цих варіантів немає способу, який вам потрібен, використовуйте интеркассу, це спеціальна система, де додано безліч альтернативних методів оплати.

  Грай по п’ятницях, адміністрація розігрує фрірол в 5000 рублів саме в цей день тижня.

  Сервіс Rupok-er також пропонує прийняти участь в різних турнірах. Крім цього, ви можете використовувати рейкбек (повернення комісії від банку). Які відсотки ви будете отримувати, залежить від статусу, а він видається в залежності від набраних балів у грі.

  Стратегія гри в покер

  Чітких інструкцій для гри ви ніде не знайдете, так як кожен розіграш в покері вимагає індивідуального підходу. Все, що ви можете зробити, це запозичити основні дії у професіоналів.

  Існує три найбільш популярних стратегії, побудованих на розмірі стека:

 • Покер-стратегія короткого стека. Вам знадобиться 20 великих блайндів, щоб сісти за стіл і застосувати цю тактику. Вона гранично проста, так як ви будете робити основні ставки ще до відкриття флопа. Необхідно дочекатися кращої руки, після чого іти вабанк. Варіант ризиковий, але для короткого стека – це відмінна стратегія.
 • Покер-стратегія середнього стека. Для її застосування сідайте за стіл, зібравши 40 великих блайндів. На відміну від попередньої тактики, тут ви будете чекати флопа. Ризики знижуються, але потрібно добре розбиратися в тому, як діяти після відкриття флопа. Основні ставки потрібно робити до префлопа, тобто поки на столі відкрито тільки 3 карти.
 • Покер-стратегія великого стека. Найбільш складний стиль ведення гри, при якому знадобиться 100 великих блайндів. Ця стратегія передбачає застосування знань всіх тонкощів покеру (поведінки гравців, блеф і т. д.). Застосовувати її складніше усього, а основна частина розіграшів відбувається після префлопа. Більшість професіоналів грають саме за цією схемою.
 • Доповнювати стратегії можна різними способами. Професіонали на Pokerstrategy допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах гри, а також правильно застосовувати стратегії покеру з різним стеком.

  Покер грати онлайн без реєстрації

  Не так багато сервісів пропонує грати в покер без реєстрації. Можете відвідати офіційний сайт одного з розробників онлайн ігор Gamesbox, де є цікавий покер з ковбоями.

  Щоб зіграти, переходите за посиланням, інтерфейс незвичний:

  Набагато простіше грати в покер онлайн безкоштовно, через відомі соціальні мережі. В Однокласниках, Вконтакте та інших популярних мережах є додаток World Poker Club.

  В ньому є безліч реальних гравців, з різним рівнем знань. Фішки видаються безкоштовно в лобі можна вибрати підходящий стіл:

  Як бачите, пропонується стандартний Holdem Poker і Omaha. Також тут запускаються турніри. Реальні гроші тут не використовуються (хіба що для докуповування фішок), тому гра підходить тільки для тренування:

  Тренуватися і грати в покер онлайн без реєстрації можна в будь-який час, навіть на мобільних пристроях. Для отримання досвіду – це найкращий варіант.

  Грати в покер на реальні гроші

  Використовуючи справжні гроші, ви отримуєте набагато більше емоцій від гри. Кожен виграш може принести дохід, а кошти можна вивести в реальне життя.

  Через Pokerstrategy цілком реально почати грати в покер на реальні гроші, не витративши ні копійки. Якщо немає бажання брати участь у школі покеру, можете напряму зайти в найбільш популярні покер-руми:

  PokerStars – новачкам тут пропонується дивитися навчальні відео, розбираються всі терміни і є маса іншої корисної інформації.

  Грати можна безкоштовно (умовні гроші), а можна поповнити баланс і грати на реальні гроші. Крім клієнта для комп’ютерів, є мобільні додатки.

  Netbet – більш популярна ця компанія, як букмекерська контора.

  Постійні акції, турніри та безкоштовне навчання привертають увагу величезної аудиторії гравців. Почати грати можна без вкладень, так як є стартовий бонус 20$. Для комфортної гри створений клієнт, скачивайте його і грати з реальними людьми на справжні гроші.

  Funfreepoker – ви повинні були чути про цей проект, бо працює він під брендом 888poker.

  Новачкам пояснюють, як грати, які комбінації сильніше і що потрібно зробити для старту. Без внесення депозиту отримуйте 88$. Крім цього, діють інші акції, що дозволяють збільшити стартовий капітал.

  Грати в покер онлайн цікаво, а завдяки широкому вибору сервісів і сайтів для навчання, ви легко можете почати грати і підвищувати свій рівень навичок. Навчіться вигравати в покері, ця гра може приносити солідний профіт, якщо ставитися до неї серйозно.