Фрілансерам потрібен здоровий сон

Зміст

  • Одна з проблем віддалених працівників
    • Сухі факти

Робота фрілансера на перший погляд вельми приваблива, можна спати скільки завгодно, самостійно вибирати проекти, робити собі періодичні вихідні і працювати настільки наполегливо, наскільки від вас цього вимагає фінансове становище. На жаль, є одне велике «Але», вільна робота підходить не всім.

Фрілансерам потрібен здоровий сон, а в постійній метушні і «напливах» замовлень, з цим можуть бути серйозні проблеми. Крім цього, у багатьох людей, самостійно розподіляють робочий час і встановлюючи обсяги роботи, з’являється бажання заробити якомога більше, а щоб виділити час, вони обмежують сон.

Одна з проблем віддалених працівників

Постійні недосипання, переживання та інші наслідки роботи з вільним графіком і відсутністю стабільності, можуть призвести не лише до поганого настрою, але і проблем куди більш серйозним.

Сон є кращим засобом відновлення сил і бадьорості, потрібно намагатися не обмежувати сон, виділяючи час на роботу, а прагнути до збільшення продуктивності. Іншими словами, не сидіти «заспаним» весь день, повільно виконуючи роботу, а гарненько виспатися і зробити всю роботу за кілька годин.

Такий варіант набагато краще, а за здоров’ям обов’язково потрібно стежити, тим більше ви вибрали малоподвижную роботу.

Сухі факти

Всі ці заяви можуть вам здатися недостатньо аргументованими, але варто лише звернутися до офіційними даними, які були отримані після проведення низки експериментів. Наприклад, після тижня нездоровий сон, у більшості людей просто пропадає бажання працювати. Якщо бажання залишається, то не вистачає сил, щоб виконати встановлені обсяги роботи.

Також не повноцінного сну з’являється психологічні проблеми, зокрема, люди не здатні грамотно діяти в непередбачених ситуаціях.

Здоровий сон потрібен фрілансерам, також як і працівників будь-якої іншої сфери. Вільний графік невстановлені обсяги праці – це добре, але треба пам’ятати, що здоров’я неможливо купити, а тому його треба зберігати і намагатися підтримувати на належному рівні.