Гра Taxi Monetary

Лише деякі вірять, що на фінансових пірамідах можна заробляти гроші.


Хто б що ні говорив, а з таких проектів цілком реально отримувати виплати і ми на практиці переконалися, (скріни в звітах про доходи). У цій статті ми розповімо вам про нову гру, вона працює всього кілька днів, тому ідеально підходить для вкладень.

Всі знають, що потрібно вкладати в піраміди, коли вони тільки з’являються.

Інвестиційна гра Monetary Taxi працює близько тижня, але з неї вже виводять гроші. Це аналог популярної гри Taxi Money, де пропонують купувати транспорт в свій таксопарк і отримувати пасивний дохід. Чим більше інвестиції, тим серйозніше прибуток.

(Проект був закритий, аналогічний проект платить – TaxiMoney)

Пасивні інвестиції з Monetary Taxi

Всім гравцям пропонується 9 типів машин за різною вартістю і з різною прибутковістю. Тільки вам вирішувати, скільки вкласти:

Monetary Taxi

Коли зареєструєтесь в грі, відразу поповнюйте свій баланс для покупки першої машини. Якщо не довіряєте проекту, купіть перший рівень автомобіля, 24 рубля це смішна сума, якої не страшно ризикнути. Вносити гроші можна різними способами:

Адміністрація постійно проводить акції і на перше поповнення зазвичай встановлений бонус (зараз +50%). Після цього, заходьте в розділ для покупки таксі:

Натиснувши на цю кнопку, ви побачите спеціальну форму, де можна вибрати одну з машин і провести оплату:

Як бачите, нічого складного в цьому немає і цієї інструкції, ви можете купити будь-яку кількість машин.

Один раз в день користувачам видається бонус від 1 до 4 рублів, збирайте його, щоб було більше грошей для покупки автомобілів.

Кожен день з гри Monetary Taxi виводяться гроші, і це відбивається в статистиці виплат:

выплаты Monetary Taxi

За цією статистикою ви повинні були помітити, що виводяться кошти на різні платіжні системи. На відміну від багатьох аналогів, в тому числі і Taxi Money, на цьому проекті можна замовляти виплати на:

Єдина вимога для доступу до висновку коштів – це обов’язкове поповнення рахунку на суму 24 рубля, але ви його виконаєте, навіть якщо вкладіть гроші на покупку самого дешевого автомобіля.

Мінімалка для виведення всього 1 рубль.

Виплати з сайту приходять швидко, а саме головне, що для них не потрібно збирати платіжні бали (у грі їх просто не передбачено). Грайте в Monetary Taxi і запрошуйте нових учасників. Адміністрація на автоматі виплачує по 10% з депозитів рефералів першого рівня і по 5% з рефералів другого рівня.