Гра Stodomov

Ви ставитеся до онлайн ігор як до розваги і вважаєте, що на них не реально багато заробляти? Ви помиляєтеся.


Є багато якісних проектів, на яких можна збирати пристойні гроші, якщо спочатку вкласти чималу суму.

Щоб інвестиції були правильними і прибутковими, потрібно використовувати гідні системи.

Серйозна інвестиційна гра «Сто будинків», це не просто розвага, а реальний проект для заробітку. Без вкладень грати тут не вийде, але починати можна навіть зі 100 рублів.

Відразу хотілося б сказати, що залучати рефералів не обов’язково, мінімальна виплата всього 10 рублів, а серед способів виведення є Webmoney.

Гра закрита

Як заробити на Stodomov?

За рахунок реєстрації у цій грі, ви відкриваєте власний віртуальний офіс і починаєте займатися нерухомістю.

Ваша мета – купити якомога більше будинків, кожен з яких стабільно приносить прибуток.

В залежності від того, скільки ви вкладете, знаходиться ваша прибуток:

Stodomov

На цьому зображенні представлено кілька дешевих будинків. Як бачите, Малий будинок за 99 рублів, приносить лише за 66 копійок на добу, щоб інвестиції окупилися, доведеться чекати майже півроку, але можна повернути гроші набагато швидше, якщо придбати найдорожчі будинки:

За рахунок купівлі офісного будинку, ви кожен день будете отримувати 611 рублів, а це 18 330 на місяць. Отже, свої вкладення ви повертаєте трохи більше, ніж через 3 місяці. А що потім? Ви продовжуєте отримувати прибуток в тому ж обсязі.

Всі гроші, отримані від куплених будинків, відправляються на рахунок для висновку, а коли там набирається сума, що перевищує 10 рублів, можна замовляти виплату.

На вибір пропонуються наступні варіанти:

  • переказ коштів на рахунок для покупок;
  • Webmoney;
  • Payeer;
  • Яндекс.Гроші;
  • QIWI;
  • Perfect Money;
  • банківські картки.

Дані способи застосовуються для внесення депозитів, ніяких обмежень тут немає, поповнюйте баланс на будь-яку суму.

Зараз власниками офісів у проекті Stodomov вже стали більше 10 000 користувачів, а у виплатах можна спостерігати, наскільки часто вони виводять гроші:

Сто будинків, це серйозний проект, на якому ви зможете заробляти гроші незалежно від того, скільки вкладете, кілька сотень або кілька тисяч рублів. Найголовніше, що ніяких підводних каменів немає, та й вам не доведеться витрачати час на гру, лише зрідка потрібно заходити і збирати дохід зі своїх будинків.