Капча, її секрети або чому за неї платять

Зміст

  • Що таке капча?
    • Як заробити на капчі?

Початківці користувачі інтернету, які бажають заробляти гроші, часто ставлять прості питання, у тому числі і що таке капча.


Багатьом досвідченим працівникам в мережі здасться дивним це питання, адже кожен хоча б раз при використанні всесвітньої павутини вводив символи з картинок для перевірки того, що дії виконуються реальною людиною.

Капча, її секрети або чому за неї платять – це тема для даного посту, в якому ми розглянемо цей термін і пояснимо все, що з ним пов’язано. Крім цього, ми розповімо, як можна заробити, просто розгадуючи цифри і букви з картинок, з допомогою спеціальних сервісів.

Що таке капча?

Головне призначення captcha – захист від ботів. Для виконання різних дій на сайтах, наприклад, написання коментарів, пишуться спеціальні програми. Зловмисники можуть скористатися ними і перетворити коментарі на сайті в справжню помийницю, тому власники сайтів встановлюють перевірку на ботів.

Напевно, при використанні Вконтакте вам доводилося вводити капчу, навіть при частому проставлення лайків, доводиться це робити. Практично всі популярні сайти користуються цією технологією.

Як заробити на капчі?

Багато людей, які використовують програми і автоматизують різні процеси, не хочуть вводити капчу і готові платити за це іншим користувачам. Щоб було простіше знайти роботодавців і виконавців, були створені такі проекти як RuCaptcha і Antigate.

Прямо зараз ви можете зареєструватися на RuCaptcha і почати вводити символи з картинок, отримуючи оплату за кожне завдання.

Увійшовши в свій профіль, перейдіть на вкладку для заробітку і натисніть кнопку «Старт»:

заработок на капче

Після цього з’являється форма для вводу символів та картинка, на якій вони подані:

Ваша задача проста, але треба встигнути її виконати, поки не закінчилася зелена шкала. Щоб швидко виконувати такі завдання, друкуйте символи і тисніть кнопку Enter. Капчі будуть з’являтися одна за одною, а на балансі будуть миттєво з’являтися невеликі суми.

Звичайно, прибутковою роботою таку діяльність не назвеш, адже щоб заробити 10 рублів, доведеться ввести 1000 капч. Натомість, нічому не потрібно вчитися, а також можна тренуватися швидко друкувати.

Багато новачків починають заробляти з таких простих способів, а після деякого розвитку вже повертаються в ці системи, щоб замовляти послуги виконавців. Цілком можливо, що цей же шлях чекає і вас.

Ще один проект для заробітку на капчі, Kolotibablo – тут найвигідніші ціни за розгадування капчі. Пишеш символи з картинок і отримуєш за 1000 штук до 1.30$. Бонуси чекають найактивніших працівників щомісяця (до 25% від заробленої суми), бан чекає халявщиків, які вводять символи не вірно. Розкажи про сайт друзям, отримаєш 10% їхнього доходу.