Заробіток на Ex-promo

Зміст

  • Заробіток для новачків на Ex-promo
    • Стабільний заробіток в інтернеті на завданнях
      • Партнерська програма на Ex-promo

Заробляти в інтернеті не так вже складно, якщо користуватися найпростішими способами.


У кожного новачка є широкий вибір сервісів для роботи в мережі, але простіше заробляти з клииковыми спонсорами. Такі системи пропонують отримувати гроші за виконання легких завдань і відвідування сайтів.

Напевно ви вже чули про популярні поштовики Wmmail і Seosprint. Обидві системи пропонують стабільну роботу в інтернеті для новачків, але обмежуватися двома системами не можна. Заробіток на Ex-promo так само простий, а завдяки цьому почтовику ви отримаєте доступ до ще більшій кількості легких завдань.

Заробіток для новачків на Ex-promo

Для старту вам потрібно пройти звичайну реєстрацію. Заповнивши спеціальну форму, ви отримаєте пароль:

регистрация Ex-promo

При реєстрації доведеться прочитати правила, так як вам потрібно буде відповісти на декілька запитань. В цілому реєстрація займає кілька хвилин і після цього, ви відразу можете почати заробляти.

Заробіток на перегляді сайтів найпростіший, але він приносить не так багато грошей, тому краще використовувати розділ із завданнями.

Відвідувати сайти за гроші легко. В серфінгу, листах і тестах ви будете спостерігати ось такий список:

Щоб відкрити ресурс, потрібно натиснути на кольоровий гурток (захист від роботів. Коли відкриється сайт, чекаєте час на таймері і після цього введіть капчу:

В серфінгу потрібно простий перегляд сайту, у листах потрібно читати текст і відповідати на запитання. У тестах ви заходите на сайт, і шукайте відповіді на кілька запитань. Все це легко і навіть діти на цьому заробляють.

Стабільний заробіток в інтернеті на завданнях

Кожен день ви можете виконувати невеликі доручення рекламодавців і заробляти на цьому непогані гроші. На Ex-promo достатньо завдань для щоденного виконання. У відповідному розділі сайту ви знайдете список з безліччю завдань:

Як бачите, оплата може сильно відрізнятися, а залежить вона від того, наскільки складно виконати вимоги. Дізнатися їх можна при відкритті завдання:

Ось приклад простого завдання, де потрібно пройти реєстрацію на сайті. З цим ви впораєтеся, а щоб рекламодавець оплатив роботу, йому потрібно відправити нік (логін).

Крім таких завдань, вам можуть потрапляти вимоги подивитися відео, скачати які-небудь файли, додати друзів в соціальних мережах і маса інших дрібних доручень.

Використовуючи будь-який спосіб заробітку на Ex-promo, ви зможете виводити кошти кількома способами:

Номери гаманців зазначаються в профілі, а мінімальна сума для виведення залежить від обраної платіжної системи.

Партнерська програма на Ex-promo

Працювати в цій системі можна не тільки на завданнях, але й залучаючи рефералів. Від доходів всіх запрошених учасників ви будете отримувати певний відсоток. Розмір відсотків залежить від вашого рейтингу:

Ex-promo

Чим активніше залучені користувачі, тим вище буде ваш дохід. Щоб підвищити їх активність, використовуйте конкурси для рефералів і допомагайте новачкам розібратися в системі.

Кликовый спонсор Ex-promo не так популярний і зареєстровано на ньому 25 000 людей. Це один з кращих поштовиків, щоб побудувати велику реферальну мережу.

Сервіс Ex-promo активно набирає обертів і цілком можливо, складе конкуренцію більш популярним аналогам (Wmmail і Seosprint). Спробуйте скористатись системою, все відмінно працює і вигідних завдань досить багато.