Прибуткові вклади на RealBets (сайт закритий)

Ні для кого не секрет, що професіонали в сфері спортивних ставок отримують пристойні гроші.

Вони складають прогнози, аналізують команди, враховують кожну дрібницю, щоб отримувати прибуток зі ставок. У цій справі, як і на Форексі, багато залежить від стартового капіталу, адже чим більше ставка, тим об’ємніше виграш.

Прибуткові вклади на RealBets – це унікальна можливість заробляти на беттінг, не роблячи ставки самостійно.

Команда професійних капперов приймає гроші від усіх бажаючих, а потім використовує їх для спортивних ставок. Отриманий прибуток розподіляється між інвесторами.

Сайт закритий!

Без ризикові інвестиції на RealBets

Ця велика компанія була відкрита ще в 2013 році. Реальний офіс знаходиться у Великобританії, саме ця країна відрізняється величезною кількістю букмекерів.

Сайт компанія відкрила в серпні 2015 року і відразу ж викликала серйозний ажіотаж, адже тут пропонується стабільна прибуток від інвестицій.

Вам не потрібно нічого робити, просто реєструєтесь, робите депозит, гроші управляються досвідченими професіоналами. Вони роблять ставки найпопулярніших букмекерських конторах, заробляючи пристойні суми і повертаючи кошти інвесторам.

Який їм інтерес цим займатися? За рахунок великих ставок вони отримують серйозні виграші.

Хочете спробувати зробити внесок і дізнатися про це більш детально? Тоді починайте з реєстрації. Вона тут проста:

Заповнюєте кілька полів і створюєте профіль. Потім потрібно увійти в особистий кабінет і відразу перейти до поповнення балансу. На вибір пропонується кілька способів:

Скільки вкладати? Вирішувати тільки вам, але чим більше інвестуєте, тим вище відсоток прибутковості. Щоб почати отримувати прибуток у особистому кабінеті потрібно зайти на вкладку «Депозити» і створити новий депозит:

Клієнтам на вибір пропонується кілька варіантів інвестування, як вже говорилося, чим більше внесок, тим вище прибутковість:

Наприклад, ви можете вкласти 10$ і впродовж наступних 20 днів отримувати по 0.6$. Кожен день ваш баланс буде автоматично поповнюватися, а коли час закінчиться, ви отримуєте 12$. Прибуток занадто маленька? Вкладіть 1500$ і через 20 днів, на вашому рахунку вже буде 2250$.

Компанія Realbets LTD роками практикує заробіток на спортивних ставках, тому їм вдалося вийти на стабільний дохід і незалежно від періодичних програшів, виплачувати гроші інвесторам.

У кожного користувача з’являються сумніви при використанні молодих ресурсів. Всього 20 днів вам буде потрібно, щоб особисто переконатися в чесності цього проекту. Висновок доступний кількома способами:

На гаманці Биткоин не часто виплачуються гроші, але адже компанія зарубіжна, тому тут є такий спосіб:

Гроші приходять, це вже перевірено, тому можете не переживати за свої інвестиції. Виводити кошти можуть всі користувачі, що поповнили баланс. Замовляти виплати можна хоч кожен день, а мінімальний обсяг становить 5$.

На RealBets працює партнерська програма. Залучайте нових інвесторів і отримуйте 5% від їх депозитів. Крім цього, вам буде нараховуватися 2% від депозитів їх рефералів.

Пасивні інвестиції – це шлях до успіху, а якщо ви хочете отримувати максимальний профіт, стати представником компанії RealBets. Представники отримують підвищений відсоток від депозитів рефералів, а на сайті ви зможете ознайомитися з усіма вимогами, обов’язками і правами.