Нескінченний джерело статей для блогу

Зміст

  • 1000 ідей для статей на твій блог
    • Нові теми для статей в блозі

Добираючи тематику блогу, і розглядаючи варіанти, які самому подобаються, в голову приходить багато ідей для нових постів.


Вже через кілька місяців розумієш, що генератор нових тем поступово дає слабину і доводиться витрачати багато часу, щоб підшукати що-небудь цікаве.

Нескінченний джерело статей для блогу створити не складно. Вам більше не доведеться заходити на сайти конкурентів і нескінченно гортати сторінки, в пошуках цікавої теми, щоб створити аналогічний матеріал. Причому краще зайнятися цим відразу після запуску сайту, а не коли він вже буде наповнений.

1000 ідей для статей на твій блог

Семантичне ядро просто необхідно кожному ресурсу. База ключових слів допомагає не тільки з оптимізацією, але і з пошуком найкращих ідей під нові пости.

Ми вже розповідали, як скласти семантичне ядро і показували сервіси, де видаються різні фрази для просування окремих сторінок.

У цій статті піде мова про одній відомій програмі KeyKollector. Обійдеться утиліта в 1700 рублів при електронному платіж за одну ліцензію. Не шкодуйте грошей, це реально корисний інструмент, яким користуються всі професіонали.

З допомогою однієї простої програми вдається зібрати тисячі відповідних запитів:

Професійні оптимізатори давно купили собі цю утиліту. Коли до них звертаються новачки з проханням зібрати базу, вони просто запускають софт і вказують ключову фразу.

Після цього програма видає купу різних варіантів та надає інформацію щодо конкурентності, частоті в різних пошукових системах і багато іншого.

Нові теми для статей в блозі

Наповнення сайту вимагає професійного підходу, в першу чергу потрібно підбирати теми за загальною тематикою.

Цим часто нехтують, а потім дивуються, чому проект не цікавий цільової аудиторії. Використовуйте всі джерела тем для написання статей, рано чи пізно ідеї все одно закінчаться.

У KeyKollector створення семантичного ядра виконується всього за кілька хвилин. Після запуску програми потрібно вказати будь-яке слово по тематиці сайту. Наприклад, для Workion підходить запит «Заробіток в інтернеті».

Додаємо його в рядок і отримуємо кілька тисяч підходящих фраз:

Звичайно, не всі ключові слова підходять, щоб писати для них окремі статті. Спочатку потрібно відфільтрувати непотрібні варіанти і об’єднати деякі фрази.

Наприклад, можна написати одну статтю, посадивши її відразу під три-чотири запиту:

  • як знайти теми для статей в блозі;
  • особисті теми статей для блогу;
  • про що написати в блозі;
  • кращі теми статей для блогу.

Частота у них не висока, тому можна додати відразу кілька варіантів. Зручно, що в KeyKollector проводиться збір за кілька секунд, а після цього можна створити групи, щоб легко підбирати слова під нову тему.

Наприклад, знайшов якийсь цікавий рекламний сервіс. Створюєш у програмі групу ключів з темою «Реклама в інтернеті» і при необхідності заглядаєш в неї:

Так, потрібно час на сортування отриманих даних, зате потім робиш все швидко, зручно і просто. Після написання статті вам теж згодиться цей інструмент, в ньому можна оцінювати релевантність сторінок.

Рекомендуємо сервіс Topvisor для вебмайстрів, що допомагає відслідковувати зміну позицій сайту.

Після покупки KeyKollector робота над блогом стало набагато простіше. Тепер не доводиться довго шукати відповідні ключові слова, а коли не знаєш, про що написати статтю, просто береш запити і придумуєш інформацію (заимствуешь з інших майданчиків).