Як швидко набрати рефералів на Wmmail?

Зміст

  • Швидкісний набір рефералів на Wmmail
    • Як орендувати банер на Wmmail?
      • Аукціон банера на Wmmail

Споруда реферального мережі на Wmmail – це одна з причин, по якій на цей проект приходять нові користувачі.


Даний поштовик володіє колосальною популярністю, а завдяки зусиллям адміністрації, він постійно модернізується і до нього додається новий функціонал, що позначається на можливостях залучити нових учасників.

Чому саме Wmmail? Тут найвигідніші умови по рефералам, так як платять з п’яти рівнів. Але не варто думати, що зібрати велику кількість запрошених користувачів буде просто, практика показала, що на побудову значною мережі йде дуже багато часу. Як швидко набрати рефералів на Wmmail? Є один хороший варіант, але він платний.

Швидкісний набір рефералів на Wmmail

Ви можете запускати завдання на інших почтовиках, розробляти власний сайт, стати спамером і використовувати форуми, але все це не забезпечить швидкого набору рефералів.

Якщо ви дійсно хочете швидко зібрати гарну мережу і готові вкласти в це гроші, то ідеальний варіант – це оренда банера на головній сторінці.

баннер на wmmail

Кожен день в режимі аукціону здається місце на головній сторінці під банер-перехоплювач. Користувач, який пропонує найвищу ціну, може встановити рекламу, як на скріншоті на одну добу. Як бачите, на банері є посилання «Реєстрація», але це не проста реєстрація, реєстрація в мережі певного користувача.

Як орендувати банер на Wmmail?

Для початку вам потрібно створити свій банер, а для цього створено окремий розділ. Зайдіть на вкладку «Рекламодавець» та виберіть «Банер на головній»:

меню wmmail

У цьому розділі ви будете спостерігати форму для проведення аукціону, а також кнопку для створення банера:

Можете не встановлювати зайвий текст, а просто додати посилання на реєстрацію, адже основна ваша мета – це домогтися, щоб перейшов користувач не скористався звичайної реєстрацією, а перейшов у вашому банеру:

Називаєте оголошення як завгодно, в HTML коді встановлюєте параметри тексту, а в URL вставляєте свою реферальне посилання. Знайти цю посилання можна на сторінці «Реферальні посилання», зверніть увагу, що вам потрібна посилання на сторінку з реєстрацією:

Коли збережіть створений банер, обов’язково натисніть на кнопку «Переглянути», щоб переконатися, що все нормально:

Перевірити потрібно не тільки те, як виглядає ваш банер, але і правильно визначається реферер (ви). Для цього в режимі перегляду натисніть на свій банер і зверніть увагу на рядок, там повинна знаходитися ваша реферальне посилання:

Головне, щоб закінчувався адресу вашим логіном в системі, перевірити це не складно, але потрібно зробити обов’язково.

Аукціон банера на Wmmail

Виграти аукціон оренди банера не так просто, так як бажаючих багато, та й доведеться заплатити пристойну суму. Скільки рефералів ви отримаєте за добу сказати дуже складно, адже в деякі дні приходить багато учасників, а буває і не зовсім вигідно купувати це оголошення.

Як варіант, можу запропонувати оренду посилань на своїх ресурсах про заробіток в інтернеті. Плату я не беру за оренду місця і кількість переглядів, а за кожного зареєстрованого реферала. Це набагато вигідніше, скористайтесь контактами для зв’язку, і ви заощадите свої гроші на швидкій побудові реферального мережі.