Партнерська програма Cleveraff

Партнерські програми створені практично для всіх великих сайтів, але перед тим як зробити остаточний вибір, варто порівняти умови.


Популярність бренду відіграє не останню роль, при залученні рефералів. Брокер Binarium досить відомий, він одним з перших у Росії надав можливість торгівлі бінарними опціонами.

Природно, що у такого серйозного гравця на ринку Форекс, є партнерська програма Cleveraff.

Тут вебмайстрам та всім бажаючим пропонується декілька видів співпраці, кожен з яких реально вигідний. Приємне оформлення і простий інтерфейс сайту партнерської програми, точно вам сподобається.

Як заробляти на Binarium без вкладень?

Для участі в партнерській програмі Cleveraff не потрібно інвестицій, користуватися цим сайтом може кожен. У 2012 році брокер почав свою роботу, а зараз він пропонує широкий набір інструментів для трейдерів.

Людям подобається компанія, так як тут не годують обіцянками про заробіток в тисячі доларів, не роздають бонуси, але пропонують гранично простий інтерфейс і чесні угоди.

У Cleveraff взяти участь можна без власного сайту, так як залучення рефералів можливо іншими способами (наприклад, з соціальних мереж).

Все, що вам потрібно зробити для старту – це пройти звичайну реєстрацію (Skype і телефон вказувати не обов’язково):

Партнерські винагороди можуть відрізнятися, в залежності від обраного типу партнерської програми.

На вибір пропонується три різних моделі співпраці:

 • RevShare – приносить 35% прибутку, отриманої з реферала компанією. Обчислення ведуться на певному проміжку часу, фактично, ви отримуєте дохід з програних грошей.
 • CPA – за кожного залученого трейдера виплачують від 20$, але для цього потрібно надсилати запит в технічну підтримку. Доступна модель тільки для тих, хто вже залучив 20 клієнтів.
 • CPA+RS – необмежений час ви будете отримувати 20% за схемою RevShare, а також вам виплатять 50$ за кожного трейдера, який програє в опціонах понад 100$.
 • Крім цього, можна заробляти на залученні партнерів (5% від прибутку). Коли ви пройдете реєстрацію і перейдете на сторінку з промо матеріалами, побачите доступні варіанти співпраці:

  Пропонується кілька форматів рекламних матеріалів – це звичайні посилання, банери і ClickUnder (спливаюче вікно, показується один раз унікальному відвідувачу). Вибір широкий, є різні розміри, конверсія висока.

  Єдиний мінус – це окреме залучення різних типів клієнтів. Зате можна звернутися до співробітників для розробки унікальних промо.

  Виплати з Cleveraff приходять раз на місяць (постійним партнерам доступні виплати за запитами). Використовується три способи виведення Webmoney, E-payments та банківські перекази. Мінімальний поріг 20$.

  Я і сам давно користуюся цією партнерською програмою, тому стабільно отримую виплати. Не скажу, що приходять величезні суми, але прибуток є, майже стабільно щодня приходить по рефералу:

  Зручно в цій партнерській програмі, так це окрема статистика. Наприклад, можна подивитися статистику по нарахуваннях за останній час:

  Також можна окремо подивитися виплати з сайту. Як вже говорилося, вони проводяться раз на місяць, але тим, хто давно співпрацює з партнеркою, можна замовляти виплати:

  Як бачите, в лютому виплата склала 200$, це непогані гроші, які можете отримати і ви, якщо почнете співпрацювати з Binarium.

  Є також партнерська програма Binpartner, де виплачується 7% від усіх угод запрошених трейдерів. Звідти я також отримую стабільні виплати.

  З Cleveraff цілком реально заробляти великі гроші, проте вам доведеться проявити активність. Набрати багато рефералів на сайті цього брокера не так просто, на це йде купа часу, зате результати приємно радують.

  Зараз виплати з сайту приходять без будь-яких зусиль, люди торгують, мені приходять відсотки, тому я раджу кожному цим скористатися.