3 способи підстраховки в бінарних опціонах

Досвідчені трейдери, як ніхто інший знають, що в їх справі неможливо бути впевненим на всі 100, що операція пройде успішно і вийде заробити гроші.


Складати прогнози для торгівлі досить складно, але навіть володіючи колосальним досвідом, використовуючи індикатори і спілкуючись з професіоналами, можна втратити стартовий капітал.

Бінарні опціони захоплюють увагу початківців трейдерів, так як користуватись даним інструментом набагато простіше.

Але на опціонах можна не тільки швидко злетіти, капітал може «розчинитися» за кілька годин. Саме тому, пропонуємо вашій увазі 3 способи підстраховки в бінарних опціонах.

Як обійти великі втрати в опціонах?

Є кілька простих правил, які допоможуть вам зберегти свій бюджет в непередбачених ситуаціях. Якщо ви вже встигли спробувати торгівлю опціонами, то напевно у вас були ситуації, коли ви склали прогноз і відкрили опціон, але через деякий час з’явилися свіжі новини котирування змінилися не на вашу користь.

Використовуйте індикатори бінарних опціонів, щоб отримувати слушні підказки та додаткову інформацію для аналітики.

Що роблять трейдери, коли спостерігають, що їх прогноз не справджується і ризики втратити гроші, різко піднімаються? Поведінка у всіх різне, потрібно вибрати одну з дій:

  • Дострокове закриття опціону. Не всі брокери дозволяють достроково закривати опціони, а якщо і дозволяють, то на невигідних умовах. Цей метод радикальний, але іноді саме він врятує вас від втрати великої суми. Удаватися до нього можна лише в тому випадку, якщо ви отримали дані, які 100% вказують на невірність вашого прогнозу.
  • Нічого не робити. Як нічого не робити, адже скоро гроші неможливо буде повернути? Головне не панікувати, можливо, ви спостерігаєте, короткочасний стрибок і незабаром графік відкритого вами опціону піде в тому напрямку, на який ви розраховували. Розібратися в цьому допоможе детальна перевірка котирувань та свіжої інформації.
  • Створити перекриває угоду. Основне правило трейдера – це не вкладати всі гроші в одну ставку. Якщо ви помітили, що обраний опціон не змінюється за вашим прогнозом, спробуйте відкрити ще один. Приміром, якщо ставили на підвищення курсу, то тепер ставте на його зниження. У будь-якому випадку ви отримаєте хоч якийсь виграш, нехай це і не окупить всіх витрат.
  • Торгівля бінарними опціонами вимагає серйозного підходу і новачкові потрібно багато чому навчитися, щоб вкладені ним гроші примножувалися.

    Всім новачкам потрібно спочатку набратися досвіду в бінарних опціонах з мінімальними вкладеннями, а також зробити правильний вибір брокера бінарних опціонів.

    Запам’ятайте, ви ніколи не зможете домогтися постійних перемог в опціонах, а до поразок потрібно ставитися правильно.

    Багато новачків, відкривають опціон і забувають про це, але це популярна помилка. Грамотний трейдер буде стежити за зміною графіка і при необхідності вживати заходи, щоб не втратити всі гроші.