Автоматичний заробіток

Зміст

 • Як заробляти на автоматі?
 • Заробіток на відеокарті на автоматі
  • Автосерфінг
  • Автоматичний заробіток в інтернеті
  • Програма для автоматичного заробітку
   • Який автоматичний заробіток грошей я використовую?

Ваш комп’ютер може бути не тільки відмінним засобом для розваг і спілкування в соціальних мережах, його можна навчити працювати.


Є маса варіантів, за допомогою яких можна використовувати автоматичний заробіток, але доведеться багато в чому розбиратися. Немає бажання? Використовуйте прості способи.

Під самими простими способами ми розуміємо автосерфінг сайтів і заробіток на відеокарті.

При автосерфінгах комп’ютер автоматично буде відвідувати сайти, приносячи прибуток. Для заробітку на відеокарті, доведеться завантажити програму, завдяки якій ваша система буде обробляти інформацію.

Як заробляти на автоматі?

Проводите багато часу за комп’ютером, і він часто включений, просто відкрийте браузер для автосерфінгу, а також запустити спеціальну програму. Як мінімум на оплату інтернету ви заробите гроші, взагалі нічого не роблячи.

Єдина проблема всіх сервісів і програм для заробітку на автоматі – це невелика прибутковість. Доводиться використовувати відразу кілька систем, щоб отримувати пристойні гроші. З одного боку це знижує зручність, з іншого боку, це кращий спосіб підвищення безпеки, адже кошти надходять відразу з декількох джерел.

Одним із таких джерел може стати програма SafeSurf, яку пропонує завантажити проект JetSwap. На цьому сайті ви знайдете безліч різних способів для легкого підробітку, а програма буде автоматично відвідувати сторінки сайтів:

Як бачите, доступний ручний і автоматичний серфінг. Вибирайте всі типи рекламних майданчиків, щоб відкривалось якомога більше ресурсів. Все, що потрібно від клієнта – це натиснути кнопку Пуск.

На баланс будуть нараховуватися гроші, а найцікавіше, що тут їх можна переводити не тільки на віртуальні гаманці, а й на номери телефонів або на рахунок провайдера інтернету.

Заробіток на відеокарті на автоматі

Сьогодні найпопулярнішою системою для цього залишається Minergate. На сайті можна скачати програму, встановити її, після чого ваш комп’ютер самостійно буде працювати. В це час ви можете займатися своїми справами, навантаження буде не суттєвою.

Скільки принесе грошей така програма сказати неможливо, все залежить від устаткування. Можна лише зауважити, що потужні відеокарти приносять більше прибутку.

Через програму ви будете збирати криптовалюту, але її можна обміняти на різні гаманці або навіть перевести на банківські картки. Докладніше про це написано в статті як вивести криптовалюту Bitcoin, Dogecoin і Litecoin.

На Minergate є спеціальний калькулятор, в якому ви можете вказати швидкість роботи вашої відеокарти і дізнатися, на яку щомісячну оплату розраховувати. Деяким користувачам вдається заробляти понад 100 рублів на добу на цих програмах.

Аналогічна програма пропонується проектом і Wmzona. Це кликовый спонсор, але на ньому теж можна почати майнінг, причому зробити це зовсім не складно, за рахунок детальних інструкцій.

Автосерфінг

На кожному поштовому клієнті є функція автосерфінгу, але сайти там з’являються не постійно, тому краще використовувати відразу кілька систем.

Приміром, на Wmmail після переходу в розділ серфінгу, можна перейти до автосерфингу:

Незважаючи на те, що лічильник показує 0 доступних сайтів, натискаєте на кнопку «Почати» і відкривається нова вкладка:

Як тільки з’являться доступні для перегляду сайти (з’являються на початку кожної години), вони автоматично будуть переглянуті, і ви отримаєте за це оплату. Аналогічним чином ви можете відкрити вкладки автосерфінгу і в інших клікових спонсорів:

 • Seosprint
 • Seo-fast
 • Wmzona
 • Profitcentr
 • Web-ip

Чим більше вкладок ви відкриєте, тим більше сайтів зможете подивитися, а відповідно, збільшиться і загальна сума вашого доходу.

Використовуючи навіть обидва способи автоматичного заробітку, величезного прибутку ви навряд чи досягнете, тому ці методи підходять як підробіток.

Але враховуючи те, що робити вам нічого не потрібно, це ідеальний спосіб отримати практично «халявні» гроші. Потрібні вам легкі гроші чи ні, вирішуйте самі, тепер ви знаєте як їх роздобути.

автозаработок

Автоматичний заробіток в інтернеті

Всі новачки можуть скористатися розширеннями для браузерів, які працюють за схожим принципом. Після їх установки, при відвідуванні різних сайтів, ви будете спостерігати рекламні блоки.

Вони будуть з’являтися як на самих майданчиках, так і у вигляді банерів. Вони не перекривають все вікно браузера, тому сильно не заважають.

Є декілька систем, які пропонують автоматичний заробіток. Скачати безкоштовно розширення і додати їх в браузер – все, що від вас потрібно:

 • P2P – це одна з перших систем в Рунеті, яка запропонувала своє розширення для браузерів. Адміністрація постійно покращує плагін, але поки він працює тільки для перегляду реклами. На яких сайтах ви не знаходилися, може з’явитися банер з таймером, час виходить і вам нараховується винагорода.
 • Teaser – аналогічне доповнення пропонується цим сайтом, тільки воно підходить для браузерів Chrome і Opera. Як і в попередньому сервісі, за натискання по рекламному банеру, нараховують невеликий бонус. Крім цього, в особистому кабінеті можна заробляти на завданнях (такі ж як на буксах).
 • Surfearner – тут реклама виглядає дещо інакше, вона розміщується у верхній частині сайтів. Користувачам цього проекту вже виплачено понад 4 млн. рублів, через платіжні системи Webmoney, Яндекс Гроші, Perfect Money і QIWI. Плюс їх плагіна полягає в тому, що він підходить для всіх браузерів.
 • Jobplant – цей проект відрізняється від попередніх, він серйозніше. Крім того, що реклама тут може відображатися в декількох форматах, доступні прості завдання. Після встановлення плагіну, обов’язково займіться запрошенням рефералів, тут 7 рівнева партнерська програма.
 • Безкоштовний автоматичний заробіток почне приносити вам нормальні гроші тільки в тому випадку, якщо ви будете користуватися кількома розширеннями одночасно або почнете запрошувати до системи рефералів.

  Програма для автоматичного заробітку

  Понад мільйон користувачів вже почали користуватися сайтом зі світовою популярністю. Проект Globus Inter пропонує завантажити просту програму, яка час від часу буде відкривати рекламу на весь екран.

  Переглядати її потрібно обов’язково, після чого просто звертаєте вікно і продовжуєте займатися своїми справами:

  Виплати тут ведуться в євро, а крім програми для автозаработка, вигідно користуватися партнерською програмою. У ній є 7 рівнів рефералів, приходить від 1% до 25%.

  Загальні виплати становлять майже 73 тисячі євро, що в перекладі на наші гроші – близько 6 млн. рублів. Щоб отримувати виплати, використовуйте гаманець Webmoney або PayPal.

  Який автоматичний заробіток грошей я використовую?

  Жодна програма, плагін для браузера або автосерфінг, не зможуть приносити великих грошей. Особисто я віддаю перевагу на автоматі отримувати дохід через ігри з виведенням грошей. На них я витрачаю не більше 20 хвилин в день, хоча іноді заходжу рідше.

  Йде час на те, аби продати яку-небудь продукцію і замовити виплату. Не вірите, ось останній скрін виплати:

  Гроші прийшли з відомого багатьом користувачам проекту Taxi Money. На ньому я купив кілька десятків автомобілів, які автоматично приносять прибуток.

  Щоб перевірити, як все працює, ви можете вкласти всього 50 рублів, хоча набагато вигідніше вкладати велику суму, так як на перший депозит встановлений бонус 25%:

  Це всі машини, які доступні для покупки. Зручно, що тут баланс ведеться в рублях, відразу зрозуміло, скільки часу потрібно на окупність і на які відрахування можна розраховувати.

  Щоб виводити все, що накопичується за рахунок автомобілів, потрібно збирати гроші на пасажирському рахунку. Для цього запрошуйте рефералів, працюйте в місті або грайте в Анклав.

  Я запросив багато гравців в цей проект, тому тепер без проблем отримую автоматичну прибуток, практично нічого не роблячи. Не вмієте залучати людей на сайти? Тоді почитайте про набір рефералів.

  Встановіть плагіни, переглядайте сайти в серфінгу, а автоматична програма для заробітку грошей від Глобус Інтер буде приносити вам додатковий профіт.

  Також не полінуйтеся зареєструватися в іграх, якщо залучити хоча б 10 активних рефералів, можна без проблем виводити все, що автоматично збирається на балансі.