Покупка посилань на Blogun

Зміст

 • Як купувати посилання на Блогуні?
  • Як правильно купувати посилання?

Популярний сервіс Blogun, через який монетизують величезну кількість якісних майданчиків, ідеально підходить для нарощування посилальної маси.


За рахунок грамотної модерації і широкого вибору майданчиків, ви зможете з будь-яким бюджетом знайти кращі пропозиції від вебмайстрів.

Покупка посилань для блогу через Blogun не відрізняється від нарощування посилальної маси в будь-якій іншій системі. Але перед тим як ви почнете покупку посилань, вам потрібно створити свою компанію.

Як це зробити, ми зараз пояснимо, а останні оновлення в системі дозволяють отримати персонального консультанта, тому ви точно не заплутаєтеся.

Як купувати посилання на Блогуні?

Після реєстрації в сервісі, перейдіть до панелі рекламодавця і натисніть на кнопку створення нової компанії:

У формі, що з’явилася, вам необхідно вказати всю інформацію по своєму замовленню. Будьте обережні і постарайтеся як можна детальніше описати, як вебмастера повинні розміщувати ваші посилання:

Що стосується цін, то головний акцент робіть на докладні огляди, так як це повноцінні статті від 2000 символів з можливістю додавання до 3х посилань.

Такі публікації виглядають найбільш природно, а для просування це важливо. За постові можна встановлювати мінімальну оплату, тільки для того, щоб користуватися соціальними мережами і залучати звідти трафік.

У цій же формі вам буде запропоновано вибрати можливі майданчики для розміщення посилань:

Блоги на домени 2-го рівня, це найкращий варіант, його потрібно використовувати обов’язково. Інші майданчики за своїм розсудом, але краще не відмовлятися від інших майданчиків, так як навіть сторінки Вконтакте можуть володіти PR, а посилання на них порівняно не дорога.

Наступний крок додавання рекламної компанії, це зазначення посилання і анкорів:

Перед тим як ви завершите запуск рекламної компанії, вам ще запропонують вказати деякі правила розміщення. Після цього, ви зможете перейти до пошуку відповідних майданчиків, а також через кілька хвилин вам почнуть надходити перші заявки:

Вебмастера працюють оперативно, тому не дивуйтеся, що вже через годину вам надійде кілька сотень, а то і тисяч пропозицій. Як працювати із заявками або розсилаючи власні пропозиції, вирішуйте самі, результат буде один.

Як правильно купувати посилання?

Щоб ви не витратили свій рекламний бюджет даремно, обов’язково враховуйте деякі правила нарощування посилальної маси через Blogun:

 • перевіряйте унікальність матеріалів на донорах;
 • переконайтеся, що вони індексуються пошуковими системами;
 • оцінюйте рівень відвідуваності;
 • намагайтеся урізноманітнити посилання, додавайте різні Url і анкор;
 • використовуйте золотий список для збору якісних майданчиків;
 • не купуйте посилання з блогів без пузомерок;
 • використовуйте постові тільки для сигналів;
 • приймайте заявки з різних типів майданчика (для різноманітності).

Покупка посилань через Blogun – це правильний хід для розвитку свого блогу, але головне не поспішати і правильно оцінювати кожне речення перед покупкою.

Особливу увагу приділяйте запрошеннями, вони можуть супроводжуватися завищеними сумами, тому, деякі оптимізатори взагалі радять приховувати майданчик від блогерів і самостійно відправляти запрошення.