Наперстки на гроші

Зміст

  • Де пограти в наперстки на реальні гроші?
    • Чесні наперстки на гроші

В інтернеті азартні ігри сприймаються як одне з кращих розваг і це дійсно так.


Якщо ви хоча б раз пограєте в онлайні на реальні гроші, то зрозумієте, наскільки це затягує і скільки емоцій приносить азарт. Найголовніше – це підібрати гру по своєму смаку і вибрати якісний сервіс.

Наперстки на гроші також цікаві, як онлайн нарди, шашки або лотереї на реальні гроші. На відміну від інших ігор, наперстки набагато простіше.

Ви будете спостерігати за трьома стандартними наперстками (колпочками, стаканчиками), а під одним з них захований кульку. Вашим завданням буде вгадати, де саме знаходиться кулька.

Де пограти в наперстки на реальні гроші?

У мережі можна знайти величезну кількість різних сервісів, які пропонують грати у наперстки. Всім довіряти не можна, ігрові портали часто створюються шахраями.

Щоб не переживати за чесність гри, використовуйте систему Ігрунов. На цьому сайті є багато азартних ігор, в тому числі і наперстки, а при бажанні, можна перевірити чесність гри.

Щоб почати грати в наперстки на гроші з системою Igrun, вам не доведеться відразу вкладати гроші. Кожному новачку тут видається бонус – кілька карбованців, а ви зможете його забрати, піймавши кнопку з відповідною назвою в самому низу сторінки:

Бонус вивести не можна, зате на нього можна грати. Наперстки на Ігрунов оригінальні, а ви самі зможете вибрати розмір ставки:

наперстки

У нижній частині потрібно натиснути на кількість доларів, рублів або гривень, щоб запустити гру. Під одним з наперстків буде захований кулька, а коли вони перемішаються, потрібно вгадати, де він знаходиться:

Якщо вдається виграти, ваша ставка збільшується на 2.25% (за умови, що був один шар):

З двома кулями вигравати простіше, але в цьому випадку коефіцієнт знижується до 1.4.

Чесні наперстки на гроші

Для всіх користувачів, які сумніваються у чесності гри, сервіс Igrun пропонує виконувати перевірки. Під грою ось такий блок:

Система MD5 працює за закодованим кодами, які визначаються спеціальним генератором. Ніщо не може вплинути на результат гри і якщо залишаються сумніви, можна скористатися посиланнями з цього блоку і самостійно перевіряти, чи дійсно результат був випадковим.

Багато цінителі азарту, люблять грати на гроші в дурня, блек джек і покер. Дізнайтеся, де краще всього грати в карткові ігри на гроші.

Якщо наперстки на гроші вам подобаються, то ви напевно любите азартні ігри. Крім Ігрунов, ви можете пошукати цікаві ігри на Rushplay. Проект не так популярний, але теж пропонує прості ігри на гроші і чесно виплачує виграші.