Як вибрати якісний HYIP?

Зміст

  • В які хайпи можна вкладати гроші?
    • Термін дії хайпів

За рахунок інвестицій в інтернеті, можна вийти на стабільний і великий заробіток, але вкладати потрібно грамотно.


Всі знають про існування хайпів (HYIP) – інвестиційних проектів, що приносять високий доход. Скептики відразу відмовляються від їх використання, але досвідчені люди знають, що такі сервіси реально здатні принести прибуток.

Як вибрати якісний HYIP? На жаль, більшість хайпів швидко закривається і вкладники втрачають свої гроші.

Щоб не стати одним з тих, хто втратив стартовий капітал з-за вкладів у неякісний проект, необхідно дати власну оцінку системі. Прочитавши цю статтю, ви зможете самостійно оцінити будь HYIP.

В які хайпи можна вкладати гроші?

Для початку розглянемо кілька основних факторів, щоб швидко відсіяти всі лохотрони. В першу чергу оцінюйте проект за 7 ознаками:

  • зверніться в технічну підтримку і переконайтеся, що вона працює;
  • перевіряйте відгуки про сайт, краще всього через Advisor;
  • термін роботи проекту повинен бути не менше року;
  • оформлення сайту має бути якісним;
  • схема розподілу прибутку тільки прозора;
  • як можна більше підключених платіжних систем;
  • реальні перспективи (400% за добу нереально заробити, будьте реалістом).

Це короткий план для перевірки всіх хайпів, які попадуться вам в інтернеті.

Будьте обережні, навіть якщо за всіма пунктами перевірки проект потрапляє в білий список, не факт, що він якісний (HYIP з’являються в інтернеті майже кожен день і з такою ж частотою закриваються).

Термін дії хайпів

Є три групи HYIP проектів, з різними ступенями ризиків. Десь пропонуються великі відсотки, і система працює кілька днів, а де-то невеликі, але проект існує роками.

Важливо навчитися розділяти такі проекти і відносити їх до однієї з наступних груп:

1. Низькодохідні HYIP. Самий безпечний варіант для інвестицій. Як правило, сервіси, що пропонують низький відсоток прибутку (5-15%), працюють довго і стабільно виплачують гроші.

Знайти їх досить складно, відмінний приклад – FinPro і Geometrika. На першому обіцяють прибутковість 8-12%, а на другому вона повністю залежить від кількості запрошених людей. Обидва проекту працює вже кілька років і найімовірніше, ще довго проіснують.

2. Середньоприбуткові HYIP. Середній відсоток 20-30% часто пропонується іграми з виведенням грошей. Незважаючи на те, що це ігри, вони теж є хайпи, так як спочатку в них потрібно інвестувати, а потім отримувати дохід граючи.

Приміром, на Taxi Money окупність становить 18-40%, нещодавно проекту виповнився рік, і він активно розвивається.

Є в цій сфері і більш серйозний приклад – гра Fermasosedi, існуюча понад 4 років.

3. Високоприбуткові HYIP. У високоприбуткових інвестиційних проектах пропонуються відсотки від 50-80%. Чесно кажучи, такі хайпи практично у всіх випадках є лохотронами.

Не будемо навіть наводити прикладів, так як якісних проектів з такою прибутковістю не існує. Якщо вам хочеться отримувати великі гроші від своїх вкладень, краще знайдіть якісний ПАММ рахунок або навчіться торгувати бінарними опціонами.

Є гроші і ви перебуваєте в пошуках способів інвестування? Читай статтю «Хочеш навчитися інвестувати», там описано декілька найкращих варіантів.

Вибираючи HYIP потрібно пам’ятати про ризики вкладів в такі проекти, а вони зводяться лише до того, що подібні проекти швидко закриваються. Не вірте рекламі, перевіряйте все самостійно і вкладайте гроші тільки в ті проекти, які викликають у вас довіру.