Поради по заробітку на адалте

При створенні сайтів потрібно враховувати, які тематики найбільш прибуткові, а в яких доходи нижче.


Була, є і буде, адалт-тематика в ТОПах по прибутковості. Сайти для дорослих отримують величезну відвідуваність і приносять їх власникам пристойний дохід. Звичайно, є певні обмеження в цій ніші, але якщо все зробити правильно, успіх гарантований.

Ми зібрали 10 порад по заробітку на адалте, які стануть в нагоді початківцям вебмайстрам. Конкуренція в цьому напрямку серйозна, тому доведеться активно трудитися.

Відразу хотілося б розвіяти популярний міф – власники таких сайтів не обманюють людей, за статистикою, віруси та інші заборонені методи активніше використовуються на інших типах сайтів.

Як потрібно заробляти на адалте?

Почнемо з того, що потрібно підбирати найкращі способи. Партнерських програм для сайтів з категорії «+18» багато.

Зверніть увагу на Рунетки і Bongacams, популярні еротичні відео чати можуть приносити дохід як з тих, хто буде витрачати на них гроші, так і з дівчат, які вирішуватися там заробляти.

Також на нашому сайті є стаття про те, де монетизувати сайти для дорослих, де представлено ще декілька якісних сервісів.

Тепер давайте розглянемо декілька рекомендацій, вони згодяться вам для підвищення конверсії та збільшення заробітку:

 • Зарубіжні партнерські програми – в рази прибутковіше, ніж російськомовні аналоги. Перегляд матеріалів для дорослих не вимагає обов’язкового розуміння мови сайту, тому можна залучати трафік з будь-якої країни і вигідно його конвертувати в іноземних партнерках.
 • Видобуток трафіку – повинна проводитися не тільки за допомогою пошукових систем. Еротичні сайти теж потребують реклами, а провести її можна різними способами. Люди часто додають такі сайти в закладки і запам’ятовують їх назву, тому вам потрібно хоча б раз привернути людини.
 • Текстовий контент – обов’язково використовуйте текстову інформацію. Це відмінний спосіб просування сторінок в ТОП. Що можна написати? Звичайно, описи до роликів становити не вийде, але можна розбавляти тексти всілякими історіями, оголошеннями і так далі.
 • Заробіток на скачування – зараз більшість воліє переглядати відео в режимі онлайн, але є і ті, хто хоче завантажити дані. Надайте відвідувачам таку можливість, тим більше на цьому можна заробляти. Наприклад, використовуючи файлообмінники і отримуючи дохід за скачування.
 • Якісна оптимізація – як і будь-який інший сайт, ресурс для дорослих потребує оптимізації. Потрібно налаштувати всі параметри, встановити ЧПУ, підвищити швидкість завантаження сторінок, використовувати ключові слова і так далі. Пошуковики індексують адалт сайти, але пробитися в ТОП важко.
 • Розповсюдження відеороликів – основний контент, що публікується на таких сайтах, це відеоролики. Додайте в кожен ролик заставку з назвою вашого сайту, щоб при їх поширенні іншими людьми, ви отримували додаткову рекламу. Також, їх можна буде розповсюджувати самостійно (наприклад, в соціальних мережах).
 • Різні способи заробітку – ніколи не можна зупинятися на якомусь одному сервісі. Необхідно експериментувати і пробувати різні варіанти монетизації. Відповідних систем багато, спробуйте монетизацію сайту з Adsyst, шокуюча реклама показує непоганий CTR.
 • Закордонний хостинг – в Росії вже заблоковано безліч сайтів для дорослих, тому краще відразу перейти на іноземний хостинг (а краще орендувати сервер). Розповідаючи, чим відрізняються хостинги Росії і Америки, ми представляли кілька зарубіжних провайдерів.
 • Багатомовність сайту – на ваш ресурс можуть заходити користувачі з різних країн, тому багатомовність не буде зайвою. Якщо є можливість вийти на світовий рівень, то чому б цим не скористатися? У вас же не блог, великі тексти перекладати не треба, тільки меню і деякі елементи інтерфейсу.
 • Якісна реклама на сайти для дорослих заходять такі ж люди, як відвідувачі ресурсів інших тематик. Не можна встановлювати не якісну рекламу або перекривати їй основну частину сайту. Чим краще розташовані блоки, і чим вони привабливіше, тим більше користі.
 • Отримувати пристойні прибутки з ресурсу для дорослих можна і потрібно, але такі сайти вимагають грамотного підходу. Тепер у вас є кілька корисних порад, які допоможуть зробити перші кроки і підняти прибутковість. Будьте сміливіше, ніша адалт, як і 10 років тому залишається прибутковою.