Вигідне інвестування в кріптовалюти на Rank Financial

Зміст

 • Чим займається компанія Rank Financial?
 • Що потрібно для інвестування на Rank Financial?
  • 1. Пройти реєстрацію
  • 2. Внести гроші на баланс
  • 3. Відкрити вклад
  • 4. Вивести гроші
 • Заробіток на Rank Financial без вкладень
 • Відгуки Rank Financial

Заробляти в інтернеті великі гроші так складно, з-за цього багато новачків відмовляються взагалі намагатися щось зібрати в мережі. Як говориться «Вовків боятися, в ліс не ходити», а якщо ні в чому не розбираєшся, то краще знайти стартовий капітал і створити пасивний джерело прибутку.

Вигідне інвестування в кріптовалюти на Rank Financial – реальна можливість прокрутити будь-яку суму, взагалі нічого не роблячи. Це абсолютно новий проект, де вкладені кошти використовуються для проведення угод з криптовалютами. Складна тема для вас? Не переживайте, багато розуму не потрібно, щоб відкрити вклад.

Чим займається компанія Rank Financial?

Ця міжнародна компанія залучає інвестиції з усього світу. Їх сайт вже перекладений на кілька мов, а зараз ведеться його активна розкрутка. Організатори вже давно створили інвестиційний фонд, який поповнювався знайомими та колегами. Вони крутилися у сфері дорогоцінних металів, торгували на Форекс, але з часом зрозуміли, що найкращий актив це Биткоины.

Отримавши колосальний досвід в сфері торгівлі криптовалютами, було прийнято рішення відкрити інвестиційний фонд для залучення капіталів. Клієнтам пропонують фіксований відсоток (1.16% на добу), незалежно від того, будуть успішні угоди чи ні. Зібрані суми розподіляються на кілька напрямів:

Коли з угод вдається заробляти більше, ніж потрібно виплатити інвесторам, гроші направляються в страховий фонд. Потім, при невдалих угодах, з нього ж беруться кошти для виплат. Також компанія використовує довгострокові інвестиції, так як вони більш безпечні.

Що потрібно для інвестування на Rank Financial?

Кілька простих дій відокремлюють вас від відкриття вкладу на перевіреному проекті. Будь новачок розбереться, що потрібно зробити, а для більшої впевненості, ми вирішили наочно показати кожну дію:

1. Пройти реєстрацію

Відкриття облікового запису багато часу не займає, заповнюється невелика форма, ніяких перевірок або паспортних даних не вимагається:

2. Внести гроші на баланс

Далі вноситься депозит, його розмір повинен бути від 20$ до 5000$. Самі вирішуйте, на яку суму відкривати вклад. Поповнення балансу проводиться у розділі «Інвестувати»:

Можна перевести гроші на внутрішній рахунок або ж відразу відкрити вклад. В обох випадках доступно 4 платіжні системи:

Відкривати вклади ще зручніше, а взагалі, немає різниці, робиться це відразу чи після поповнення рахунку.

3. Відкрити вклад

Перший спосіб відкриття вкладу описано вище, є ще другий спосіб. Коли поповніть баланс на сайті, зайдіть в розділ «Депозити» і натисніть на кнопку:

Автоматично відкриється сторінка «Інвестувати», де також відкривається внесок за допомогою однієї з платіжних систем. Баланс ведеться окремо по кожному гаманцю (також як і виведення грошей).

4. Вивести гроші

В основному меню є вкладка «Вивести», при переході по ній, з’являється вже знайома форма. Користувачеві потрібно лише вибрати платіжну систему і ввести суму:

Робиться все в пару кліків, а виплати Instant, т. е. приходять миттєво. Мінімальна сума виводу всього 1$, на кожен гаманець в день доступна тільки одна виплата. Тому, деякі інвестори вносять гроші з різних платіжок і потім замовляють за кілька виплат.

Заробіток на Rank Financial без вкладень

Хто постійно читає блог Workion, знає, що я активно заробляю на рефералах. Проект Rank Financial цим і привернув мене в першу чергу. Умови вигідні, аж 9 рівнів рефералів, але тільки відкриваються вони при одержанні високого статусу. Він залежить від загального обороту грошових коштів:

Цікаво вони придумали систему розвитку рефереров, а найголовніше, високі відсотки. Поки проект сильно не розкрутився, можна встигнути запросити в нього велику кількість інвесторів.

Крім гідних винагород, варто виділити:

 • якісні промо-матеріали;
 • висновок партнерських на будь-який гаманець;
 • прозора статистика;
 • вносити депозит не потрібно;
 • дозволені всі способи набору рефералів.

Зараз кількість зареєстрованих учасників не перевищує 1000, тому сміливо діліться своєю партнерської посиланням і заробляйте. Якщо залучите активних партнерів, мережа буде розвиватися пасивно.

Відгуки Rank Financial

Про сайт поки мало хто висловив думку, тому що учасників мало. Добре, що виплати проводяться щодня, можна швидко зробити висновки і переконатися у чесності системи. Деякі з інвесторів погодилися поділитися досвідом заробітку на Rank Financial:

Інвестиційні проекти в інтернеті викликають багато питань, але є маса прикладів, коли подібні сервіси працювали по кілька років. У чому їх секрет? В грамотних організаторів, які використовують надійні джерела прибутку. В даному випадку, це торгівля криптовалютой, досить непоганий варіант.

Кожному, хто вирішить прокручувати свої капітали, варто прочитати статтю про секрети успішних інвестицій та 8 способів вигідно вкласти гроші.

Скільки вже придумано варіантів для інвестування в інтернеті, але Rank Financial пропонує білу схему. На криптовалютах дійсно непогано заробляють трейдери, але для цього потрібні спеціальні навички. У організаторів проекту вони є, тому вони і розвиваються.