Ведення кілька сайтів одночасно

Заробітки вебмайстрів змушують багатьох людей замислитися над тим, наскільки прибуткова робота в них і може бути її варто поміняти на супровід інтернет-ресурсів.

Розробка сайтів дійсно може стати прибутковою діяльністю, але щоб розраховувати на гідні відрахування, потрібно реалізовувати відразу кілька джерел прибутку.

Варто вести кілька сайтів одночасно? Набагато краще поставити це питання дещо інакше – ви зможете вести кілька сайтів одночасно? Так як вести цілу мережу ресурсів це ще більш вигідно, веем супроводжувати всього один майданчик.

Крім цього, ви зможете запустити проекти з усім своїм інтересам і тим самим урізноманітнити діяльність.

Як встигнути вести кілька сайтів?

Як і в будь-якій іншій віддаленій роботі, спочатку потрібно подбати про дисципліну. Тільки якщо ви складете собі чіткий план дій, вам буде легко виконувати необхідну роботу.

Спробуйте створити розклад на один день, крім того, що працювати стане зручніше, ви заощадите купу часу. Не забувайте, що в розпорядку дня обов’язково повинні бути передбачені паузи. Навіть нетривалий обідня перерва може заповнити вашу енергію.

Супроводжуючи кілька сайтів важливо розділяти свою роботу по днях. Наприклад, якщо у вас 5 сайтів, займайтеся кожен день одним з них, тобто працюєте повноцінну п’ятиденний тиждень.

Коли робота між окремими майданчиками не змішується, виконувати її простіше і ризики допуску помилок стають нижче. Сюди ж варто додати, що вихідні необхідно забезпечувати собі постійно. Швидке досягнення успіху, це добре, але з-за постійної роботи ви занадто швидко втратите свій настрій.

Тепер хотілося б поговорити про розвиток і просування майданчиків. Поділ роботи над ними необхідно і в плані просування. Не варто копіювати способи просування, працювати з тими ж сервісами, купувати посилання в одних донорів і так далі.

У вас є кілька ресурсів, це серйозна перевага, пробуйте займатися розвитком різними способами і експериментуйте, щоб визначити найбільш ефективні варіанти.

У супроводі кількох ресурсів немає нічого поганого, але потрібно розуміти, що чим більше у вас сайтів, тим більше доведеться працювати.

Якщо вкладати зусилля в одну площадку, то інші ніколи не вийдуть на один рівень, а відповідно і прибуток з них буде значно нижче. Не йдіть на ризики, раптом з вашим основним сайтом що-небудь трапиться, розвивайте всю мережу майданчиків однаково.