Щоденний бонус у Taxi Money

Пограти, щоб заробити грошей можна в різні економічні ігри. Серед таких проектів виділяється Таксі Мані, так як тільки тут баланс ведеться в рублях, є багато додаткових функцій, можна почати з нуля і отримувати платіжні бали без запрошення рефералів.


Про все це ми вже розповідали, тому в цій статті вирішили торкнутися лише одну корисну функцію.

Щоденний бонус у Taxi Money є відмінним варіантом для старту без вкладень і невеликих безкоштовних поповнень балансу. Він надається раз в 24 години абсолютно всім користувачам. Починати з нього, щоб нічого не вкладати складно, але реально. Доведеться витратити багато часу.

Як отримати бонус від Таксі Мані?

Після реєстрації в основному меню є спеціальна посилання для переходу до отримання бонусу.

Деякі новачки про це не знають, люди просто не помічають даний пункт:

Після переходу з нього відкривається сторінка, де представлена кнопка для збору бонусу. Він приносить до 5 рублів на рахунок для виведення:

Сума постійно змінюється, якщо випадає по рублю, то доводиться збирати на найдешевшу машину 49 днів. А якщо випадає по 5 рублів, достатньо 10 днів зі збором такого бонусу. Відразу після натискання на кнопку, показується розмір отриманого бонусу:

Як бачите, він склав 2.41 рубля, якщо кожен день збирати таку суму, то менше місяця піде для збору грошей на рикшу. Бонуси користувачі збирають кожну хвилину, у статистиці показується, хто скільки отримав:

Як бачите, в основному роздають по 1-2 рубля, тому даний спосіб вимагає великих витрат часу. Якщо ви не хочете вкладати в проект, але хочете отримувати гроші, скористайтесь партнерською програмою.

На вкладці «Мої партнери» отримаєте спеціальну посилання і починайте запрошувати за неї нових учасників:

Спочатку адміністрація буде нараховувати вам 7% від депозитів, але якщо ви будете активні, кваліфікацію можна підвищити. До 30% на рахунок для покупок і до 40% на пасажирський рахунок отримують досвідчені партнери.

Це ідеальний спосіб почати без вкладень, а запрошувати людей можна і без сайту, наприклад, з допомогою соціальних мереж. Завдяки партнерській програмі я вийшов на серйозну прибутковість і вже отримую більше 10 000 рублів в день:

Ви можете заробляти ще більше, але починаючи з щоденний бонус цього точно не досягти. Тому вкладайтеся в авто і обов’язково залучайте нових учасників.

Спробуйте пограти в гру Анклав від Taxi Money. Там можна почати без вкладень, а якщо виграти в конкурсі, то приз перекладається на ваш рахунок таксопарку.

Бонуси на Taxi Money лунають не так часто (за винятком щоденного). При першому поповненні ще роздають по 25% від суми і час від часу проводяться різноманітні акції. Користуйтеся цим і грайте в одну з найбільш прибуткових ігор 21 століття.