Як безкоштовно завантажувати книги?

Найбільш ходовий товар в інтернеті – це електронні книги. Вони пропонуються на багатьох сайтах і можуть коштувати великих грошей.


Люди витрачають гроші тільки тому, що не знають про безкоштовних версіях в інтернеті. Практично все можна знайти в мережі, якщо докласти трохи зусиль, це економить серйозні суми.

Як безкоштовно завантажувати книги з Google Play? У магазині додатків, фільмів і книг для Android додано багато платного контенту.

За гри, швидше за все, доведеться платити, а ось книги купувати не обов’язково. Люди діляться стягненими файлами в мережі, хоч це і не зовсім чесно, зате дозволяє заощадити.

Безкоштовні книги, завантажити і прочитати

З приходом інтернету, а і подальшим впровадженням мобільних пристроїв, люди почали активно користуватися електронними книгами. Качати їх зручно, також як і читати. Плюс до всього, на електронні видання завжди знижені ціни, в книжкових магазинах товари на порядок дорожче.

Любителям халяви ми також рекомендуємо використовувати 3 сайту, де можна отримати голоси Вконтакте безкоштовно.

Але незважаючи на надані знижки, не поспішайте розлучатися зі своїми грошима. Щоб показати, як скачати книги безкоштовно без реєстрації, ми взяли простий приклад з Гугл Плей:

Можна отримати безкоштовний фрагмент або купити книгу майже за 90 рублів. Ціна не висока, але коли купуєш відразу багато книжок, це б’є по кишені.

Перший спосіб завантажити безкоштовні книги без реєстрації – це знайти групи в соціальних мережах, де люди діляться таким електронним товаром:

Соціальна мережа Вконтакте наповнена піратським контентом, хоча адміністрація намагається з цим боротися. Аудіозаписи зараз активно видаляються, а ось заборонених відеороликів вистачає.

На книги там не звертають серйозної уваги, причому вони завантажуються, як документи на сторінки різних користувачів:

Проводимо пошук по документах знаходимо відразу кілька версій. Скачати книгу безкоштовно в форматі docx, txt, torrent, zip можна без проблем.

На жаль, Вконтакте не завжди є потрібна книга, тому доводиться користуватися альтернативними способами. Кращий з них – це використання заборонених в інтернеті торрент трекерів.

Інструкція, як зайти через інший IP, допоможе вам обійти блокування реєстру заборонених сайтів.

Сайти з торрентами не зникли, просто заблокували в Росії. Зайти на них можна з будь-якої іншої країни, для цього достатньо змінити мережевий адресу. Найбільш популярний трекер RuTracker.org також продовжує свою роботу і на ньому без проблем можна скачати книгу безкоштовно:

Немає сенсу платити за те, що поширюється у відкритому доступі. Після завантаження книги, ви вже точно нічого не заплатите і зможете спокійно прочитати її до кінця. До речі, радимо користуватися фрагментами від Гугл Плей, щоб зрозуміти, чи сподобається вам та чи інша книга.

Безкоштовні книги онлайн це не єдиний спосіб заощадити. Подивіться, яка халява буває в інтернеті.

Спробуйте хоча б раз скачати книги безкоштовно і без реєстрації, зрозумієте, наскільки це просто. Якщо представлені в цій статті способи не спрацюють, просто шукайте потрібні видання через пошукові системи.