Торгівля опціонами на Stockpair

Зміст

  • Брокерська компанія Stockpair
    • Як відкривати опціони на Stockpair?
    • Виведення коштів з Stockpair

Брокери Форекса все частіше пропонують заробіток на бінарних опціонах, але краще користуватися спеціалізованими сервісами.


Платформи у брокерів, які надають в якості торгового інструменту, тільки бінарні опціони, володіють підвищеним зручністю, а також великим набором інструментів.

Навчання і торгівля опціонами на Stockpair – хороше рішення для початківця і досвідченого трейдера.

Ця компанія пропонує послуги клієнтам з усього світу, їхній майданчик переведена на кілька мов. Брокер якісний і володіє рядом переваг, серед яких ефективне навчання.

Брокерська компанія Stockpair

Організатори цього сервісу провели серйозну роботу і тепер трейдери можуть почати торгувати без будь-яких складнощів.

Бонусів і акцій тут немає, що з одного боку є мінусом, з іншого боку, власники компанії не намагаються заманити людей, придумуючи якісь заохочення за реєстрацію і депозити.

Мінімальний депозит у брокера складає 200 (доларів, євро або фунтів), але краще вносити велику суму, щоб брати участь в одній з програм:

Крім представлених програм в таблиці, є ще Віп, де мінімальний депозит првишает 50 000$, але новачкам він навряд чи стане в нагоді.

На Stockpair немає можливості відкрити рублевий рахунок, тому використовуйте інші валюти.

У розділі «Навчання», є декілька підрозділів з різною інформацією. Навіть якщо ви новачок, у вас буде можливість зайнятися торгівлею, після навчання:

В додаток до цього навчання, радимо відвідати розділ Бінарні опціони, де теж є багато корисної інформації. Поки ви не отримаєте необхідні знання, у вас точно не вийде вийти на прибуткову торгівлю.

Як відкривати опціони на Stockpair?

Щоб приступити до торгівлі, вам потрібно поповнити баланс. Як вже говорилося, мінімум 200 одиниць в обраній валюті, а поповнити рахунок можна наступними способами:

Коли на балансі з’являться гроші, переходите до торгівлі і вибирайте актив, на який поставити гроші:

Далі потрібно встановити угоду, вибравши суму ставки. У цьому блоці відразу ж буде представлена сума, на яку ви можете розраховувати в разі виграшу:

Після цього у центральній області вибирайте час відкриття опціону, а також напрямок графіка:

Зверніть увагу, за графіком є посилання для переходу до технічного аналізу. Це може стати в нагоді вам при складанні прогнозу:

Робити прогноз і вирішити, на яку валюту краще ставити найважче. Тому, обов’язково дізнайтеся, як заробити 1000$ на опціонах. Є спеціальні сервіси, де ви зможете безкоштовно отримувати слушні підказки з торгівлі.

Виведення коштів з Stockpair

Щоб замовити виплату у цього брокера, вам потрібно буде набрати 20 одиниць у вибраній валюті. Спочатку вам дають можливість вивести рівно стільки, скільки ви внесли в сервіс (перевірка реквізитів).

Потім можна виводити профіт, але краще робити це після того, як на балансі накопичиться 500$, інакше доведеться платити комісію 25$.

Адміністрація Stockpair виводить гроші максимально швидко, строк постійно знижується.

Крім набору мінімалки, щоб замовити виплату потрібно пройти верифікацію. Для цього потрібно завантажити копію паспорта та скан банківської карти.

Крім цього, доведеться довести місце проживання, наприклад, надавши квитанцію про оплату ЖКГ. Зробити все це можна в своєму профілі, в розділі «Верифікація»:

Перевірка копій виконується швидко, можете спочатку пройти верифікацію, а вже потім поповнювати баланс.

Якщо з якихось причин сервіс Stockpair вам не підходить, вибирайте одну з кращих платформ бінарних опціонів.

Переваг у Stockpair багато, окремо варто сказати про партнерську програму, де виплачуються гроші за кожного залученого клієнта, який вніс депозит:

Чим більше користувачів ви залучите, тим вище стає винагороду. Враховуючи популярність і якість брокера, ви без праці знайдете сюди трейдерів. Сайт переведений на кілька мов, а це означає, що ви можете залучати закордонний трафік.

Навчіться торгувати і проведіть кілька угод на Stockpair. Брокер відомий у багатьох країнах, а відгуки про нього тільки хороші. Жодних комісій і націнок тут немає, простий, але зручний інтерфейс для торгівлі, який стане в нагоді кожному трейдеру.