Як запустити рекламу на YouTube?

Зміст

  • Реклама на YouTube
    • Реклама на YouTube через Блогун

Проводити рекламні компанії потрібно на тих майданчиках, які володіють значною відвідуваністю.

Одним з відмінних варіантів є відеохостинг YouTube, на який переходять мільйони користувачів з усього світу. При цьому є достатньо способів, використання цього ресурсу.

Крім цього, потрібно прагнути до впливу саме на цільову аудиторію, що викликає деякі труднощі. Як запустити рекламу на YouTube і представляти інформацію виключно цільової аудиторії? Зараз ми розповімо вам про один з кращих способів.

Реклама на YouTube

Ідеальний варіант – це створення власного каналу, але це забирає дуже багато часу. Крім того, що потрібно придумати, звідки брати ролики для розміщення, доведеться чекати, поки канал набере популярність. З іншого боку, без зайвих витрат можна буде залучати безліч людей на свій сайт.

На одному з тренінгів для маркетологів, представлялася цікава схема використання YouTube:

  • створення каналу;
  • пошук тематичних роликів;
  • форматування записів;
  • оптимізація відео;
  • додати свій канал.

Варіант не поганий, але щоб знайти багато хороших записів і відредагувати їх, доведеться витратити багато часу. Крім цього, потрібно розуміти, що ролики вже опубліковані в мережі, навряд чи будуть ефективно залучати увагу.

Реклама на YouTube через Блогун

У цій системі пропонується покупка і продаж посилань. Канали від YouTube теж приймаються на Блогуні в якості майданчиків. Таких майданчиків тут небагато, але і цього буде достатньо:

За встановлену плату, ви зможете додати не тільки посилання на підпис відеоролика, але і оточити її текстом. Досить пройти просту реєстрацію, після чого можна буде поповнити свій баланс і почати купувати посилання з постовими, оглядами або навіть докладними оглядами (1500 символів).

Ну а якщо у вас багато грошей і ви хочете провести дійсно ефективну рекламну компанію, зв’язуйтеся з власниками каналів. За певну плату вони можуть додати вашу рекламу не тільки підписи, але і прямо в свої ролики. Такі послуги точно не обійдуться вам дешево.

В інтернеті провести рекламну компанію, при наявності грошових коштів не становить праці. Враховуючи те, що вас цікавить реклама на відеохостингу, вас повинна зацікавити Якісна реклама в соц. мережах, це не менш ефективний варіант для залучення клієнтів і відвідувачів на сайт.