Як правильно вести Instagram?

Зміст

 • Правила, як правильно вести сторінку у Инстаграме
  • Як правильно вести блог в Инстаграме і розкручувати його?

Через соціальні мережі можна не тільки розважатися. Створюється багато профілів, щоб вести бізнес, залучати цільових клієнтів, так і просто заробляти на розміщенні реклами.


Система Блогун з недавнього часу приймає профілі Instagram для заробітку на рекламі, це стане в нагоді всім, хто професійно цим займається.

Як правильно вести Instagram? Щоб люди ставили багато лайків, активно підписувалися, коментували і взагалі, профіль розвивався.

По-перше, потрібно засвоїти декілька простих правил. По-друге, потрібно використовувати білі методи розкрутки. Про все це ми розповімо в цій статті.

Правила, як правильно вести сторінку у Инстаграме

Ми вже розповідали, хто збирає більше лайків в Инстаграме. Потрібно вчитися різним тонкощам, щоб максимально швидко домогтися популярності.

Ось кілька корисних порад:

 • Якісний контент – запорука успішного розвитку профілю. Кожен пост повинен бути цікавим, нехай його буде небагато, зате він буде кращим. Всякий непотріб краще не розміщувати.
 • Обробка фотографій – допомагає зробити зображення приємними і оригінальними. Зараз є багато фото редакторів і різних додатків, щоб додавати фільтри при зйомці з телефону.
 • Фільтр підписок – немає сенсу підписуватися на величезну кількість облікових записів, що не мають відношення до вас і тематиці вашій сторінці. Не засмічуйте стрічку, вибирайте тільки кращі сторінки.
 • Розстановка хештегов – мало хто цим користується, адже за хештегам люди знаходять цікаві пости. Розставляйте їх на кожній запису. Найпопулярніші хештеги шукайте в інтернеті.
 • Активні коментарі – залишати свою думку про фотографіях можна на сторінках інших людей. Крім цього, потрібно стежити за появою нових коментарів у своєму обліковому записі, щоб відповідати на них.
 • Відмітки в місцях – відмінний варіант привернути до себе увагу, коли знаходишся далеко від дому. Не зайвим буде відзначати місця, після додавання фотографій. Це теж приваблює людей.
 • Підтримка тематики – всі пости повинні бути пов’язані між собою. Якщо хочете правильно вести Instagram компанії, то в ньому повинні публікуватися фотографії на відповідну тему вашої діяльності.
 • Підписи до фотографій – додавайте їх кожен раз, коли вирішуєте чимось поділитися. За описом вашу запис можуть відшукати в пошуку. Також це допомагає більше розповідати передплатникам, ділитися посиланнями і т. д.
 • Стабільна активність – щоб передплатники не розбігалися, намагайтеся постійно викладати щось цікаве. Також стабільно заходьте в мережу, щоб відповідати на коментарі, лайкати чужі записи і виконувати інші дії.
 • Розміщуйте відео – розбавлений контент набагато цікавіше. Звичайні картинки поступово набридають, а відеозапису в Instagram допомагають передати більше емоцій, інформації та підвищити інтерес.
 • Ці правила допоможуть розібратися, як правильно вести Instagram фотографу, блогеру, кухареві і професіоналу з будь-якої іншої області. Стати популярним в цій соціальній мережі не просто, конкуренція висока, але за рахунок деяких хитрощів, шанси зібрати багато передплатників різко збільшуються.

  Як правильно вести блог в Инстаграме і розкручувати його?

  Для активного розвитку свого майданчика необхідно не тільки правильно вести профіль. До себе потрібно привертати увагу, але тільки не накрутками.

  Ними користуються всі новачки, а толку від цього мало. Єдине, що може знадобитися – це накрутка передплатників в Instagram. Навіщо вам боти і нецільова аудиторія? Вони створюють вигляд популярного профілю, а саме на такі сторінки намагаються підписуватися звичайні люди.

  Є й інші білі методи розкрутки:

 • Роздача подарунків – слово «безкоштовно» діє на людей як магніт. Якщо ваші передплатники отримують якісь подарунки, можете не сумніватися, що про це дізнаються їх знайомі і друзі.
 • Відомі люди – фотографії з відомими людьми допомагають швидше розкручуватися в Инстаграме. Зробити їх складно, але якщо є можливість зробити знімок з кимось популярним, не пропустіть такої можливості.
 • Обмін рекламою – шукайте однодумців, схожі акаунти. Домовляйтеся з ними про взаємний піар. Вибирайте сторінки, які трохи більше популярні вашого облікового запису.
 • Заходи – участь у реальних заходах теж привертає увагу. Відвідуйте їх і робіть знімки, щоб потім поділитися ними Инстаграме. Бажано, щоб події теж були тематичними.
 • Реклама – є сенс вкластися в розміщення реклами. Її зараз можна замовити майже у всіх популярних профілях. Якщо безпосередньо зв’язуватися не хочеться, знайдіть майданчики через систему Plibber.
 • Останній варіант найбільш ефективний, але доведеться витрачати гроші. Також, при замовленні реклами постарайтеся придумати щось оригінальне. Рекламний пост повинен бути цікавим і змушувати людей підписуватися.

  Всім активним користувачам Инстаграма варто дізнатися про те, як заробити в Instagram.

  Не сподівайтеся швидко навчитися правильно вести Instagram. Починайте сьогодні і слідкуйте за результатами. Якісь прийоми будуть працювати на відмінно, які не приведуть до успіху, тому статистика допоможе вам розібратися, що саме допомагає досягти популярності.