Як скачати сайт на компютер?

Незважаючи на те, що інтернет зараз є практично у всіх, деякі користувачі відчувають труднощі при відвідуванні різних ресурсів.


Наприклад, якщо ви знайшли хороший сайт з цікавою інформацією та хочете вивчати дані, то можете завантажити його на свій ПК, у такому випадку навіть якщо сайт з будь-яких причин перестане працювати, у вас залишаться дані.

Як скачати сайт на комп’ютер? Для цього розроблені різні програми, тому немає необхідності вручну копіювати матеріали. Деякі програми створюють спеціальні файли, які відкриваються в звичайному браузері і навіть при відсутності з’єднання з інтернетом, ви відкриєте ресурс, і він буде працювати автономно.

Програми для скачування сайтів

  • HTTrack. Якісна програма, за допомогою якої ви зможете легко завантажити будь-який сайт. Поширюється безкоштовно і є російськомовна версія. Зовні оформлення залишає бажати кращого, але з головною функцією софт справляється на відмінно. На жаль, є деякі обмеження на обсяг скачуваної інформації. Але зате можна запускати відразу декілька закачувань, а також використовувати проксі.
  • Offline Explorer. Відразу хотілося б представити головний мінус програми – вона платна. Тим не менше, кількість продажів висока, так як софт якісний і корисний. З ним впорається навіть дитина, інтерфейс дуже простий, а широкий функціонал. Серед основних можливостей варто виділити можливість легкого імпорту на знімні носії, відкриття сайтів в звичайному браузері, можливість запускати багатопотокове завантаження, а також пошук на викачаних ресурсах за ключовими словами.
  • WebCopier. Копію будь-якого ресурсу ви можете отримати за допомогою цієї програми, всього за кілька хвилин. Головна особливість – можливість встановлювати паролі на доступ до різних ресурсів, а також є підтримка JavaScript. На додаток до цього софту поширюється його русифікатор, все безкоштовно. Користуватися програмою теж не складно, а для зручності тут розроблено вбудований браузер, через який відкриваються завантажені сайти.
  • Teleport. Не менш якісна програма, за допомогою якої можна завантажувати сайти повністю або частково. Є два значних мінуса цього софта, по-перше, він не безкоштовний, по-друге, доступна тільки англомовна версія. Але є і значні плюси, наприклад, програма, підходить під будь-яку ОС, що підтримуються cookies, HTML5 і JavaScript, у разі переривання роботи, завантаження автоматично продовжиться при наступному підключенні, а також можна завантажувати файли певного формату.
  • Який з них скористатися вирішуйте самі, а на закінчення нагадаємо, що не варто намагатися завантажувати будь-які сайти. Ті ж соціальні мережі, неможливо поставити на автономність, так як вони величезні і повне завантаження займе багато часу, та й місця на вашому ПК навряд чи вистачить.

    Оптимально такі варіанти підходять для вивчення корисної інформації, наприклад, з якісних блогів.