Стратегія для опціонів на 180 секунд

Перетворити бінарні опціони на інструмент для успішного віддаленого заробітку не так просто.


Щоб ставки на зниження та підвищення ціни приносили дохід, доведеться багато чому навчитися, використовувати сигнали, застосовувати стратегії і користуватися індикаторами. Для новачка все це складно, але стати досвідченим трейдером без навчання не вийде.

Стратегія для опціонів на 180 секунд, про яку ми розповімо в цій статті, допоможе вам частіше робити правильні прогнози. Для її застосування не потрібно використовувати сторонні системи, досить застосувати стандартні індикатори, які передбачені майже у всіх брокерів.

Прибуткові опціони на 3 хвилини

Для подання прикладу, використовувався інтерфейс сайту брокера Optitrade24. Це єдиний сервіс по опціонах, що пропонує бездепозітний бонус в 500$. Якщо вдасться отримати профіт від бонусних грошей, їх можна буде виводити, а завдяки стратегії ви точно зможете заробити.

Отже, для застосування цієї стратегії потрібно додати на графік наступні індикатори:

  • Parabolic SAR;
  • RSI;
  • 5 ковзну середню.

Відкривати опціон зі значенням «Нижче», потрібно в тому випадку, якщо Parabolic SAR знаходиться вище точок ціни. Відповідно, якщо він знаходиться нижче, то потрібно відкривати опціон «Вище». Найкраще вступати в торги, коли виконується перехід від одного значення до іншого:

Після стабільного зниження графіка, індикатор став значно вище ціни і, це допомогло прийняти рішення. Як бачите, стратегія спрацювала і після того, індикатор йшов по верхній позиції ціни, а після стрибка почав йти по нижній межі, вказуючи на те, що ціна продовжить рости.

Якщо вам вдасться спостерігати таку ж ситуацію на будь-якому активі, негайно відкривайте опціон.

Жодна стратегія не дає гарантій на виграш, тому перевіряйте свої прогнози, спираючись на сигнали сервісу Investing.com.

Досвідчені трейдери застосовують і комбінують різні стратегії за бінарним опціонах (мартінгейл, буратіно). Якщо ви хочете багато заробляти на цьому торговому інструменті, то вивчіть всі техніки ведення торгів. А щоб попрактикуватися без витрат, використовуйте бінарні опціони без вкладень.