Як створити безкоштовний блог?

Багато користувачів хочуть створити свій блог, але із-за невпевненості у знаннях, не готові вкладати в це гроші.


Створити блог безкоштовно цілком реально, для цього є безліч якісних конструкторів, через які навіть новачок легко зможе запустити перший проект і нічого платити не доведеться.

Як створити безкоштовний блог? На Workion ми вже розповідали, що можна відкрити безкоштовний сайт за допомогою таких сервісів як Wix, Ucoz і Fo.

Досить пройти на них звичайну реєстрацію, після чого ви зможете запускати скільки завгодно нових блогів. За це платити не доведеться, але є платні функції, для поліпшення ресурсу.

Створення безкоштовного сайту на Blogger

Крім вище згаданих конструкторів, є сервіс Blogger, створений корпорацією Google. Через нього теж можна створити простий сайт і наповнювати його інформацією. Інтерфейс розрахований на новачків, але і в ньому доведеться розбиратися.

Ми полегшимо цей процес і покажемо, як створити блог безкоштовно Blogger.

Щоб приступити до створення блогу, у вас повинен бути обліковий запис у системі Google. Якщо він вже є, заходьте на Blogger.com і натискайте кнопку «створити блог». Після цього з’явиться форма, де вам потрібно придумати назву, вказати адресу і вибрати шаблон:

Потім ви можете зайти в панель керування своїм блогом і додати перший запис. Щоб це зробити, натисніть кнопку для написання нового повідомлення:

Конструктор чимось нагадує Word, ви зможете відформатувати текст і зробити його більш красивим:

Коли ви налаштуєте всі параметри і красиво оформіть матеріал, натискайте «Публікація». Стаття відразу ж буде додана в ваш блог, а ви можете в цьому переконатися, якщо перейдете на сайт:

blogger

Поки ви тільки почали створювати блог і на ньому нічого немає крім щойно доданого матеріалу:

У бічній частині за замовчуванням відображається архів записів, де можна спостерігати, в якому році і місяці, були додані сторінки.

В панелі керування ви можете налаштувати відображення різних блоків або перемістити їх, щоб сторінки виглядали краще. На вкладці «Дизайн» ви побачите розпорядок блоків в шаблоні:

Всі ці блоки можна переміщати і змінювати. Зараз, вибір гаджетів і блоків досить широкий, це можуть бути:

  • форма зворотнього зв’язку;
  • розсилки оновлень Email;
  • статистика сайту;
  • форма пошуку;
  • довільний текст;
  • будь-яка картинка (слайдшоу);
  • кнопки соц. мереж.

Все це перетворить вашу майданчик, але сильно нагромаджувати дизайн не варто, так як це може тільки відштовхнути відвідувачів. Також ви можете використовувати різні стилі оформлення сайту. Для цього зайдіть в шаблони і виберіть відповідний варіант:

Вибираєте шаблон і натисніть «Застосувати до блогу», після чого оновлюєте сторінку свого сайту і бачите, як він преобразився:

Чим частіше ви будете додавати нові сторінки, і чим цікавіше буде інформація, тим швидше ваш проект набере популярність. Перевага створення блогів через конструктори, очевидно, це простота дій, але є один великий мінус.

Більшість сервісів для заробітку на сайтах не приймають ресурси з безкоштовних хостингів, тому ваші можливості будуть обмежені.

Якщо ви створите сайт через Blogger, то у вас як мінімум буде можливість продавати посилання через Blogun. Зараз в цій системі вже кілька майданчиків, і їхні власники успішно заробляють гроші:

Є і ще один якісний проект для заробітку, про якого ми розповідали в статті Як монетизувати безкоштовні блоги.

Використовуючи онлайн конструктори, можна легко створити сайт, але потрібно розуміти, що можливості їх власників сильно обмежені. Набагато краще запускати блоги через CMS, такі як WordPress.

При їх використанні у вас буде повноцінний ресурс, який можна монетизувати в будь-яких системах. А загальні стартові витрати становитимуть 200-300 рублів, на купівлю домену та оплату хостингу.